bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skNastavte svoju myseľ na úspech!

 „Kto sa naháňa za peniazmi, nikdy ich nedohoní. Robte svoju prácu lepšie než sused. Peniaze za vami pribehnú samy,“ povedal svojho času Tomáš Baťa.

Skúsená koučka Silvia Langermann sa vám na ceste za vaším úspechom prihovorí tým „najľudskejším“ jazykom. V knihe Úspech si ty z vydavateľstva Ikar ponúka pomoc a reálnu skúsenosť, ktorú nadobudla počas 15-ročnej praxe vedenia ľudí priamo za ich snami.

„Otočte svoju tvár k slnku a nikdy neuvidíte tieň.“
Helen Kellerová

Naučíte sa, čo je pre získanie úspechu pre vás najdôležitejšie, ako napríklad:

- medziľudské vzťahy
- snívanie a stanovenie reálnych cieľov
- akým chybám sa treba vyhnúť
- ako spoznať svoj talent a chopiť sa príležitostí
- ako dosiahnuť svoj cieľ

Inšpirujte sa príbehmi odvážnych ľudí a prekonajte nepriazeň osudu. Stačí sa opäť postaviť na nohy, nevzdávať sa a opäť snívať. Napokon, presne tak to povedal aj slávny Henry Ford: „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“

S touto knihou môžete vykročiť k úspechu. Je písaná veľmi zrozumiteľným a praktickým štýlom: autorka v nej zúročuje dlhé roky svojej praxe ako koučky a psychologičky. Využíva konkrétne príbehy a na ľudoch ukazuje, kde robíme chyby, ako sa poučiť a ako skôr dosiahnuť svoj vytúžený úspech.

Hovorí o najčastejších chybách, ktoré nám bránia v dosahovaní úspechu. Medzi ne patria aj výhovorky, neschopnosť prijať zodpovednosť, prokrastinácia, odkladanie, naštrbené sebavedomie ap. „Napríklad výhovorka Nemám čas! je absolútnou kráľovnou medzi výhovorkami. Musíme si uvedomiť, že každý z nás má 24 hodín za deň a všetci máme rovnaké množstvo času. Základom je naučiť sa, ako ten čas efektívne využiť. Ako plánovať, rozvrhnúť si veci, prípadne čo nerobiť (lebo je to neefektívne) a čomu sa naopak venovať viac (pretože vám to prinesie vás osohu),“ vysvetľuje Silvia Langermann v článku pre portál LepšíDeň.sk.

Pozrite si video autorky Silvie Langermann:

Milan Buno, knižný publicista

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.