bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skNamiesto antidepresív skúste túto knižku!

Sú štyri. Všetky mamičky, ktoré dobre poznajú chvíle, keď ich deti privádzajú do šialenstva a najradšej by sa niekde ukryli. Povzniesli sa nad špinavé plienky aj bezdôvodný plač, a namiesto užívania antidepresív spísali zábavnú knihu plnú rád pre všetky zúfalé mamičky, ktoré sa v úlohe rodiča cítia byť stratené.

Otrasná matkaSú štyri. Všetky mamičky, ktoré dobre poznajú chvíle, keď ich deti privádzajú do šialenstva a najradšej by sa niekde ukryli. Povzniesli sa nad špinavé plienky aj bezdôvodný plač, a namiesto užívania antidepresív spísali zábavnú knihu  plnú rád pre všetky zúfalé mamičky, ktoré sa v úlohe rodiča cítia byť stratené.

Základné pravidlo znie - neberte výchovu až tak vážne, uberte plyn a nestaňte sa otrokom svojho dieťaťa! Ono prežije aj bez vás a možno práve takto bude životaschopnejšie.

Presne o tom je nová kniha Otrasná matka, ktorá dáva tipy ako sa nezblázniť pri výchove detí. Presvedčí vás, že byť otrasnou matkou nie je žiadna tragédia. A ak sa občas tak cítite, rozhodne v tom nie ste sama.

DetiAutorky okrem iného poradia, ako spať každú sobotu do deviatej, ako necítiť výčitky, keď dieťa strčíte k babke na víkend/týždeň/mesiac/leto/navždy alebo ako cestovať s deťmi v aute. Lebo ruku na srdce – aj vás možno vedia deti občas tak vytočiť, že ho máte chuť šupnúť k starým rodičom aspoň na dva týždne, prípadne zatvoriť ho v izbe, aby ste si konečne v pokoji vypili kávičku alebo by ste ho v noci najradšej zatvorili do zvukotesnej izby, aby vás nebudilo každú hodinu.

Nemajte však výčitky, že sa niekedy cítite ako otrasná matka – je nás takých viacJ

Objednajte si Otrasnú matku v Predpredaji s 20% zľavou!

Deti chcú totiž všetko, čo máte, a chcú to hneď. Je im jedno, že vám dupú po bruchu a ničia intímny život. Je im úplne jedno, že ste v noci spali iba štyri hodiny. Deti nezaujíma hypotéka, úspory na dôchodok alebo fakt, že takýmto spôsobom predlžujú vaše prsia o pätnásť centimetrov.

Tento zábavný sprievodca je o tom, že bábätko nenecháte vyhrať každú bitku. Že si uchmatnete čas aj pre seba, lebo máte na to právo a najmä, zaslúžite si to. Pamela Druckermanová, autorka výchovného bestselleru  A dosť! výstižne poznamenala: „Kniha Otrasná matka je skvelý protijed na rukojemnícku situáciu zvanú moderné rodičovstvo. Je podvratná, rozkošná a taká zábavná, že pri nej budete prskať kapučíno.“

Prečítajte si úryvok z novej knižky Otrasná matka.

Matka

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.