bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skNajslávnejšia kuchárka a jej hostina!

Nigella Lawsonová je asi najslávnejšia kuchárka na svete, ktorá priniesla do našich kuchýň šarm, smiech a množstvo chutných receptov. Jej novinka je ako stvorená na toto obdobie.

HostinaHostina-každé jedlo je sviatok je kuchárska kniha, ktorá ponúka výnimočné jedlá podávané pri výnimočných príležitostiach ako sú Vianoce, ale aj Veľká noc, rôzne rodinné oslavy či okrúhle výročia.

Nigella LawsonNigellina Hostina nie je len o tom, čo budeme variť a jesť počas významných sviatkov alebo pri špeciálnych príležitostiach, ale predovšetkým o tom, že jedlom oslavujeme niečo, na čom nám záleží. Niečo, čím oslavujeme sám život.

Nájdete v nej  všetko – spomínané Vianoce a Veľkú noc, Deň vďakyvzdania, Chanuku, halloweenske oslavy, valentínske raňajky v posteli, rodinný nedeľný obed, recepty na bezmäsité jedlá aj polnočné hostiny, párty, svadby, pohreby, gruzínsku hostinu či benátske slávnosti, dokonca aj obľúbené detské jedlá. Pozrite si recept na Tortičky s drahokamami, či lahodnú Silvestrovskú večeru.


Hostina-každé jedlo je sviatok je zaujímavá, inšpiratívna, vášnivá a nabitá informáciami. Zároveň je však nekomplikovaná a plná nápadov. Cítiť z nej radosť i vášeň, obsahuje vyše 300 receptov z celého sveta, ktoré dopĺňa viac než 200 fotografií.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(27. novembra 2012 v 12:29)
tak túto knihu potrebujem :)