bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skNa každého raz príde... Karma vás neminie

Niektorí ľudia sa proste nemenia. Ak boli v školských rokoch nepríjemní, správali sa arogantne, nadradene...tak je veľmi pravdepodobné, že takí zostanú aj v dospelosti. Ak ublížili, budú ubližovať aj naďalej...len možno nenápadnejšie a sofistikovane.
Otázkou je, či ich doženie spravodlivosť. Či sa naplní ich Karma.
Aj o tom je nový príbeh Andrey Rimovej.

Ida sa rozhodne čeliť démonom z minulosti a prichádza na stretnutie s bývalými spolužiakmi. Verí, že čas zmenil tínedžerov na vyzretých ľudí a zahojil staré rany.

Príjemné chvíle sa vďaka alkoholu a uvoľnenej atmosfére zavŕšia bláznivým nápadom, z ktorého sa nedá vycúvať. Spolužiačky, ktoré k sebe nikdy nemali blízko, sa tak vyberú na víkendový wellness pobyt, ktorý sa snažia prežiť... Každá po svojom...

Ocitnete sa spolu s nimi uprostred hry, v ktorej vyplávajú na povrch staré hriechy, kde neexistujú pravidlá a nie je isté, či bude mať víťaza.

Karma je román o tom, ako sa na prvý pohľad banálne momenty počas dospievania môžu podpísať na krehkej ľudskej duši. O šikane, ponižovaní a o tajomstvách, ktoré možno mali zostať zabudnuté...alebo predsa len nie?

Príbeh, ktorý zhltnete za pár hodín a uvedomíte si mnohé veci. Je šikovne napísaný, má spád a dynamiku, je to svieže.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.