bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skModerná sexi romanca Iskra od Vi Keelandovej

Nikdy mi nič tak nechutilo, ani vo mne nevyvolávalo pocit, že je to správne. Absolútne nič. Nedokázala som poprieť našu fyzickú príťažlivosť, hoci som tvrdošijne popierala tú emocionálnu.
Netušila som, ako dlho sme sa bozkávali a objímali, láskali a obtierali sa o seba – no nechcela som, aby sa to skončilo. Isto však viete, čo sa hovorí...
V tom najlepšom vždy ktosi zaklope na dvere.

Obľúbená, svetoznáma autorka Vi Keelandová prichádza s novinkou Iskra. Príbeh o mladej žene Autumn a pracháčovi Donovanovi, s ktorým si vymenila...no ale pekne po poriadku.

Po návrate z dovolenky som si z letiska omylom vzala cudzí kufor. Našla som v ňom drahé pánske topánky a značkové oblečenie. Zavolala som na číslo na visačke v nádeji, že pán Pracháč bude mať na revanš moju batožinu. A skutočne. Majiteľ hlbokého, zamatového hlasu si so mnou dohodol stretnutie, aby sme si kufre vymenili. Ukázalo sa, že Donovan nemá iba podmanivý hlas. Vôbec nebol na zahodenie. Okamžite medzi nami preskočila iskra...

Pozvanie na kávu viedlo k večeri, večera k dezertu a dezert k spoločnému víkendu. Donovan bol zábavný, bystrý a na chlapa, ktorý nosí sedemstodolárové topánky, až prekvapujúco skromný. Spomenula som, že mi vypral oblečenie, kým som spala? Jednoducho pridobrý chlap na to, aby v tom nebol háčik.

A ako som sa mu odplatila za láskavosť? Počkala som, kým sa zavrie v kúpeľni, a vzala nohy na plecia. Skrátka, nemohla som takého skvelého muža zatiahnuť do svojho komplikovaného života. Napriek tomu som naňho často myslela. V osemmiliónovom New Yorku je však pravdepodobnosť, že sa náhodou stretneme, minimálna. A predsa som naňho po roku narazila. Lenže v tom čase som už randila s jeho šéfom.

Iskra je typická keelandovka. Súčasná sexi romanca, ktorá vás bude baviť. Do Donovana sa možno aj zaľúbite J a postupne budete odhaľovať, prečo sa Autumn tak zachovala. Je to príbeh o hľadaní lásky a o prekonávaní vecí, ktoré vás kedysi zlomili.

Vypočujte si úryvok.
Z knihy číta Lucia Vráblicová:

Vi Keelandová

Americká spisovateľka, autorka šteklivých romantických bestsellerov, ktoré doteraz preložili do mnohých jazykov. Z jej tvorby sa predalo vyše jeden a pol milióna výtlačkov. V súčasnosti žije s manželom a tromi deťmi v New Yorku.
Vo vydavateľstve IKAR od autorky vyšlo ‒ Šéf (2017), Egomaniak (2018), Žiadnu lásku, len sex (2019), Krásny omyl (2019), Nemali by sme (2020), Nahá pravda (2020), Nevhodné správanie (2021), Rivali (2021) a Pozvánka (2022)

Milan Buno, knižný publicista

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.