bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skModerná Jana Eyrová

Po náhlej smrti oboch rodičov musí Jana odísť z vychytenej vysokej školy a prijme prácu pestúnky päťročného dieťaťa svetoznámej rockovej hviezdy Nica Rathburna. Nico práve plánuje triumfálny návrat na pódiá a vydanie nového albumu. Praktická, nezávislá Jana sa neubráni citom k príťažlivému, zádumčivému zamestnávateľovi – a nájde sa uprostred zakázaného vzťahu...

JanaNovinka Jana je moderným prerozprávaním mimoriadne obľúbeného klasického románu Jana Eyrová, ktorý inšpiroval množstvo umelcov a patrí ku klenotom svetovej literatúry (svedčia o tom desiatky filmových, televíznych i muzikálových adaptácií). Nová Jana Moorová  sľubuje neodolateľný romantický príbeh s temným tajomstvom, ktoré očarí aj novú generáciu čitateľov.

Janin vzťah s Nicom, ktorý jej všetci závidia, však čoskoro naruší príšerné odhalenie z jeho minulosti. Áno, je to čosi záhadné a prekvapivé. Jana sa zmieta medzi vlastnými citmi a osudovým tajomstvom, napokon sa musí rozhodnúť: ak sa bude správať podľa vlastných zásad, znamená to, že sa bude musieť vzdať pravej lásky?

„Svieža a vysoko návyková adaptácia,“ napísal o knihe rešpektovaný Publishers Weekly.

Začítajte sa do nového príbehu Jana.

Pozrite si book trailer k románu Jana

 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(26. januára 2012 v 9:40)
Kniha Jana Eyrová patrí odjakživa k mojim srdcovkám, mám ju doma aj v dvoch vydaniach, vraciam sa k nej často, takže túto knihu si určite nenechám ujsť... som zvedavá, či bude tak pekne napísaná ako pôvodná, ale teším sa, až ju získam
(26. januára 2012 v 9:44)
neskutočne sa teším na túto knihu, už som ju síce čítala v angličtine, ale veľmi rada si ju opäť prečítam aj v rodnom jazyku. Som si istá, že nikto čítanie knihy neoľutuje. :)
(26. januára 2012 v 10:44)
chystám sa aj na nu,len musím dočítať Divé maky od Ridziovej