bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skMiliónová kniha pre deti

Milióny predaných kníh po celom svete. Sfilmovaný prvý diel, ktorý sa dostal na DVD, Blu-ray aj do iTunes. Denník odvážneho bojka je vo svete fenomén – prvý diel bol neuveriteľných 141 týždňov v rebríčku detských bestsellerov New York Times. Teraz vychádza na Slovensku druhá časť s podtitulom Rodrick je šéf.

Denník odvážneho bojkaDenník odvážneho bojka je detská séria o smoliarovi Gregovi, ktorý si píše denník...pardon, denníčky si píšu len baby; toto sú pamäti, ktoré Greg až raz bude slávny podstrčí novinárom, aby ho neotravovali toľkými otázkami.

BojkoGreg opisuje svoje zážitky v škole, s kamarátmi, doma s dvomi bratmi. Zabavíte sa na trapasoch na hodinách plávania či zápasenia, s dievčatami, smoliarske kúsky s rodičmi, a to všetko doplnené vtipnými ilustráciami. V druhej časti Rodrick je šéf sa práve začína nový školský rok a Greg sa zo všetkých síl snaží zabudnúť na posledné mesiace... a predovšetkým na JEDNU konkrétnu udalosť. Nanešťastie, jeho starší brat Rodrick presne vie, čo sa Greg snaží udržať pod pokrievkou. Ibaže všetky tajomstvá sa raz dostanú na svetlo sveta...

Mladí čitatelia sa opäť majú na čo tešiť...
Všetko o Gregovi nájdete aj na jeho extra stránke www.dennikodvaznehobojka.sk a jeho fanúšikovia sa majú na čo tešiť. Súťaž o ceny v hodnote 10-tisíc eur, najvtipnejšie trapasy, kresby, videá ap.

Prečítajte si úryvok z novinky Denník odvážneho bojka – Rodrick je šéf.

www.dennikodvaznehobojka.sk

 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(17. februára 2012 v 13:24)
Moji vnúčikovia (7 a 9 r. ) sú do tejto knižky zamilovaní :), majú zatiaľ len prvú časť, je naozaj úžasná. Musela som si ju prečítať aj ja, lebo som nevedela reagovať na otázky o Gregovi :). Už sa chystáme na ďalšie časti.
(9. januára 2014 v 17:38)
mam 5 časti a su naozaj výborne
(20. januára 2015 v 20:31)
Super moc .