bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skMafiánsky Krstný otec v luxusnom vydaní

Niekedy hľadáte jedinečný darček, ktorý by potešil, bol hodnotný a nie každodenný. Nie, ponožky so sobíkmi, ani kupón na umytie auta zvnútra a zvonka nemyslíme. Pri príležitosti 95. výročia narodenia Maria Puza vychádzajú jeho slávne mafiánske príbehy v unikátnom luxusnom prevedení s ilustráciami. A verte, že každému zberateľovi, milovníkovi mafiánskych príbehov, či fanúšikovi jedinečných vydaní kníh zaplesá srdce.

http://data.bux.sk/book/020/276/0202763/medium-krstny_otec_pribehy_rodiny_dona_corleoneho.jpgTakýto darček je čistý zásah!
Presne ako trojnásobný priestrel cez všetkých 952 strán.
Náboj zavesený na šnúrke slúži ako záložka a môžete ho vložiť do priestrelu.
A k tomu tri nesmrteľné príbehy v jednej knihe: Krstný otec + Sicílčan + Corleone.

krstny otec luxus

Krstný otec. Sicílčan. Corleone.
Tri kultové diela
, ktoré boli mnohokrát sfilmované, teraz vyšli ako unikátna luxusná a ilustrovaná edícia 3 v 1.
Krstný otec Maria Puza a jeho hlavný hrdina don Corleone patrí už vyše 40 rokov ku kultovým dielam a postavám svetovej literatúry.

Formát knihy je 230x280 mm, nechýba lacetka s nábojom a celý knižný blok prederavený tromi výstrelmi. Puzdro v tvare fľaše s nápisom Tradičný mafiánsky nápoj.
Súčasťou knihy je 50 ilustrovaných fotografií a na každej strane je ruka s červenými čiarami.

Objednajte si 3 knihy v 1 – luxusný Krstný otec.
Kupit bux.sk

krstny otec luxusPríbeh o krstnom otcovi je už notoricky známy.
História krvavej vojny klanu Vita Corleoneho proti ďalším famíliám v 40.rokoch minulého storočia dokázala zachytiť klasickú mafiu v konkrétnom období a na miestach, kde existuje dodnes.
Rovnakú popularitu a ocenenia si získala aj trojdielna filmová adaptácia tejto „americkej ságy“ newyorského podsvetia, ku ktorej scenáre napísal sám Puzo a réžie sa ujal Francis Ford Coppola. Vo filmoch zažiarili okrem iných Marlon Brando, Diane Keatonová a Al Pacino.

Kniha Krstný otec – Príbehy rodiny Dona Corleoneho je ideálnym hodnotným darčekom pre milovníkov mafiánskych príbehov, ale aj zberateľov jedinečných kníh.

Milan Buno, 28.11.2015

krstny otec

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.