bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skLáska, sladké bozky a boj o tú pravú. Vyberte si.

Dovolenkujete? Prázdninujete? A knihy na prečítanie sa vám nebezpečne míňajú? Ak sa vám zažiadalo trošku viac romantiky, vášnivých bozkov a horúcich objatí, máme pre vás 3 knižné tipy na horúci august. Príbehy, ktoré vás pobavia, dojmú a možno si aj od šťastia trošku poplačete:)

RomantikaZáhadná grófka (Stephanie Laurensová)
Cynsterovská sága pokračuje a možno už viete, že ak muž z rodu Cynsterovcov stretne ženu svojich snov, nenájde pokoj, kým ju nebude mať po svojom boku... V Záhadnej grófke sa stretávame s doteraz najpozoruhodnejším predstaviteľom tohto šľachtického rodu. Gabriel Cynster je muž, ktorý spoznal mnoho žien, no žiadnej z nich nedal svoje srdce.Záhadná grófka

Alathea Morvellanová pozná Gabriela už od detstva, no v období dospievania sa jeden druhému vzdialili. Keď kvôli falošným zmenkám, ktoré ľahkovážne podpísal jej otec, rodine hrozí, že príde o celý majetok, Alathea sa odhodlá na riskantný krok. Vydáva sa za neznámu grófku a v prestrojení, s tvárou zahalenou čiernym závojom, požiada Gabriela o pomoc. Ostrieľaný zvodca podľahne čaru tajomnej neznámej a prisľúbi, že jej pomôže. Zároveň sa však zachová ako pravý Cynster: trvá na tom, že za každú informáciu, ktorú Alathei poskytne, mu musí zaplatiť – ničím iným než bozkom...

Hry o láskuHry o lásku (Nata Sabová)
Najmä u tínedžerov sa stali Hry o život mimoriadne populárne...tentoraz prichádzajú Hry o lásku. A opäť to bude boj... Stalo sa už aj vám, že ste stretli niekoho, kto vám padol do oka a dokonca to medzi vami zaiskrilo? Hneď na prvý pohľad, za pár sekúnd? Niekto, kto bol stelesnením vašich predstáv o ideálnom partnerovi a okamžite ste pocítili motýle v bruchu? Možno hej a možno ste konali. Drahomír bol na tom podobne, ale uňho tie motýle ani nestihli poriadne zamávať krídlami a tá vysnívaná osoba sa stratila. Nepoznal jej číslo, meno, adresu, nič.

A po rokoch zrazu na ňu opäť narazíte. Náhody vedia byť úžasné, štedré a niekedy sa oplatí využiť ich. Neprepásť ďalšiu príležitosť a získať to, po čom túžite. Drahomír alias Dade sa tentoraz rozhodol neprepásť príležitosť a zistiť o nej všetko. Úplne všetko. Lenže záhadná dievčina mu opäť neprezradila o sebe nič a jediné, čo u nej docielil, bol prísľub, že mu dovolí nahliadnuť do jej života len vtedy, ak ich náhoda zvedie spolu do tretice.
Bozk pre Annabel
Dade sa rozhodol náhode trošku pomôcť a začal sa ten pravý boj. Ak si chce totiž Bianku získať, musí odísť na záhadný ostrov Efra a bojovať o jej srdce s ďalšími jedenástimi mladíkmi. A to všetko pod drobnohľadom jej záhadných učiteľov, medzi ktorými sú liečitelia, psychokinetici, jasnovidci, médiá...

Bozk pre Annabel (Eloisa Jamesová)
Jamesová patrí medzi najpredávanejšie americké autorky historických romancí. Druhou časťou voľnej série o sestrách Essexových dokazuje svoj status. Rozpráva o Annabel, ktorá má pri výbere manžela vysoké nároky – musí byť najmä bohatý, lebo ona sama už má po krk chudoby a obnosených šiat.
Annabel má šťastie a dá sa dokopy s pekným, láskavým, a múdrym chlapom, ktorý je ale chudobný. Jeho bozky sú však neuveriteľne vzrušujúce a tak si zahrajú hru na otázky, v ktorej víťaz získa bozk. A prečo nie?:)

Milan Buno

Romantika

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(10. augusta 2013 v 13:22)
naj kniha z tychto pre mna bozk pre annabel.
(10. augusta 2013 v 13:33)
záhadná grofka
(10. augusta 2013 v 13:44)
Hry o lásku
(10. augusta 2013 v 13:46)
Do dovolenkovej batožiny by sa mi hodila ktorákoľvek! ...hlavne: Hry o lásku... :-)
(10. augusta 2013 v 13:58)
Musím sa priznať, že to je ťažké rozhodovanie keďže všetky tri sú od úžasných autoriek a majú rovnako úžasné anotácie. Ale určite by bola na prvom mieste kniha Hry o lásku od Naty Sabovej a hneď za ňou v tesnom závese Bozk pre Annabel od E. Jamesovej.
(10. augusta 2013 v 14:24)
Záhadna láska a Hry o lásku :)
(10. augusta 2013 v 14:51)
Hry o lásku od Naty Sabovej :)
(10. augusta 2013 v 16:37)
ktorúkoľvek ale najradšej všetky lebo vyzerajú zaujímavo
(10. augusta 2013 v 16:50)
keďže všetky doma dostupné knihy som už prelúskala, prosím doplniť moju knižnicu, vopred ďakujem za záhadnú grófku alebo bozk pre Annabel :-)
(10. augusta 2013 v 17:05)
Komentár ku knihám? :) knihy nepotrebujú komentáre, knihy sú nevyčerpateľným dedičstvom vedomostí a skvelou relaxáciou :) kto by ich nemiloval? :) potešila by akákoľvek a aj všetky ;)
(10. augusta 2013 v 17:19)
Keďže pravidelne komentujem knihy a doteraz sa mi nepodarilo vyhrať, hádam by som si zaslúžila :) knihu Bozk pre Annabel
(10. augusta 2013 v 17:38)
Hry o lásku vyzerajú viac než zaujímavo :) a úplne rozdielny obsah oproti zvyšným dvom "kolegyniam", asi preto ma oslovila najviac z nich!
(10. augusta 2013 v 21:32)
Vsetky tri vyzeraju zaujimavo, ale ak by som mala vybrat jednu, tak potom Zahadnu grofku.
(10. augusta 2013 v 22:12)
veľmi ťažko sa vyberá, keď všetky vzerajú úžasne.... ale keby si mám vybrať ln jednu tak Záhadnú rófku :)
(11. augusta 2013 v 0:41)
Hry o lásku - Nata Sabová :D
(11. augusta 2013 v 11:13)
Hry o Lasku bych si urcite vybral
(12. augusta 2013 v 9:05)
Hry o lásku jednoznačne vhráva