bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skKnižné hádanky na BUX.SK, nájdite si svoju zľavu a vyhrajte

Každý sa rád zabáva. Vedieť trochu uniknúť od každodenných povinností a zabaviť sa musíme vždy keď si to telo zažiada. Sme toho názoru, že zabávať by sme sa mali aj s knihami. No nie len ich čítaním, ale aj ich hľadaním a hádaním.

Pri príležitosti uvedenia filmu Ready Player One do slovenských kín sme si po dvoch rokoch od vydania knihy opäť pripravili zábavnú príležitosť plnú hádaniek aj výhier. Tentoraz sú pre vás pripravené ceny v podobe zľavových poukážok.

Čím ťažšiu hádanku uhádnete a nájdete správnu knihu na BUX.sk, tým zaujímavejšiu zľavu pre váš ďalší nákup získate.

Ako súťažiť?

Nájdite si na stránke (súťaž skončila) indície ukryté na planéte X. Kliknite myšou na rôzne miesta a hľadajte, na ktorých je ukrytá hádanka. Prípadne sledujte náš BUX.sk Facebook, na ktorom sa tiež dozviete priebežne znenie všetkých hádaniek. Ak viete, o ktorú knihu môže ísť, prejdite na www.BUX.sk a skúste svoje šťastie.

Správne uhádnutá kniha vám zobrazí nájdený kľúčik, ktorý patrí do zámky. Akýkoľvek nájdený kľúč si nechávajte pre seba. Nepokazíte tým radosť z hádania ostatným.

Čo môžete vyhrať?

Vyhráva naozaj každý úspešný riešiteľ. Stačí uhádnuť správnu knihu a získať môžete zľavy pre váš ďalší nákup. Buď percentuálne zľavy alebo priamo celé sumy, ktoré sa odrátajú z Vášho nákupu.

Navyše jedného z vás, kto nám odošle emailom názvy všetkých 16 kníh ukrytých pod hádankami spolu s odkazmi na BUX.SK na adresu webmaster(zavináč)bux.sk do 20. apríla 2018, vyžrebujeme a odmeníme knižkou z vydavateľstva IKAR, a.s.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(6. apríla 2018 v 10:03)
Ľudia, spamätajte sa, nepíšte sem správne odpovede, ale hľadajte. Kazíte radosť ostatným, sakra!!!! Hráte na múdrych, že ste prišli na odpoveď, ale že máte problém pochopiť o čom hra a súťaž je, svedčí skôr o hlúposti a primitívnosti. (jožo)
(6. apríla 2018 v 13:50)
Harry Potter
(12. mája 2018 v 10:11)
Harry Potter
(31. augusta 2018 v 22:15)
Harry Potter
(7. decembra 2018 v 19:33)
7
(21. augusta 2020 v 19:30)
Harry Potter
(19. mája 2022 v 11:58)
Antispamová otázka: Koľko nôh má holub Antispamová otázka: Koľko nôh má bocian
(19. mája 2022 v 12:00)
Len chcem povedať, veľké poďakovanie patrí Dr. Alashira pre vrátenie mojej priateľky chrbtom ku mne ... moja priateľka ma opustila pre iného .. preto, že ma chytil podvádza I prosiť ju, aby sa vrátil ku mne, ale ona odmietla .. Prosila som ju priatelia aj jej rodinní príslušníci pomoc prosiť her..she mi zablokovať na Facebooku, Whatsapp zablokovať moje číslo ... ja viem, že som urobil chybu som len človek robíme chyby najviac times..God vie, že jej toľko lásky. ..I chcel svoju ženu staré Som bolesť .. Len pred niekoľkými dňami na Facebooku som videl svedectvo, ako Dr Alashira pomáhať ľuďom som sa rozhodol to skúsiť ... ai to naozaj funguje, moja láska je späť ku mne .. ale on ma varoval, že už nikdy podvádzať ju .... a sľubujem .... prosím kamarát email dralahalah@gmail.com Whatsapp že vám pomôže ušetriť váš domov váš vzťah a vaše manželstvo .... láskou .. ... to je naozaj skvelý človek ..
(6. apríla 2023 v 14:49)
Hello Looking for a top-notch professional website? Well, look no further! I am here to build an outstanding solution for you. Why choose me? I focus on listening and understanding your needs and requirements to create reliable and outstanding solutions. I don't stop until you are completely satisfied! Web development is my passion, and I will leave no stone unturned to produce a masterpiece for you. My focus is on quality, aesthetics, and professionalism. I offer a range of services to cater to your website needs, including: Highly professional design with unlimited revisions Mobile-friendly websites E-commerce websites with various payment methods Websites for all professions, including real estate (IDX/MLS) SEO-friendly websites User-friendly and attractive layout with newsletter subscription and mailing lists Tailored websites and much more Custom development is also available with completely custom-coded websites in PHP Laravel, Node, and React. Contact me to discuss the details. I believe in letting my work speak louder than my words, so let's build something awesome for you! Please contact me to discuss your project and finalize details. Check out my sample works on Fiverr: ttps://go.fiverr.com/visit/?bta=570412&brand=fiverrcpa&landingPage=https2F%2Fwww.fiverr.com%2Fasad_rehman_se%2Fdo-website-design-and-build-complete-website