bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe iBux.skKniha, ktorá vás chce uspať!

 „Už sa vám stalo, že ste sa márne usilovali uspať svojho syna či dcéru a túžili ste po čarovnom zaklínadle? Táto pôvabná kniha rýchlo privedie vášho potomka do ríše snov,“ tvrdí spisovateľ a psychoterapeut Matt Hudson. Nová knižka Zajko, ktorý chce zaspať sa stala bestsellerom v mnohých krajinách, predalo sa vyše milióna kusov a teraz vychádza v slovenčine, aby pomohla rodičom uspať ich deti.

Knihu si vyskúšali napríklad aj moderátorka Barbora Rakovská, či Robo Papp, ktorí majú malé deti...ako to dopadlo? Čo hovoria na knihu?
Pozrite si VIDEO:

zajko buntošZajko, ktorý chce zaspať je útla knižočka, ale obsahovo veľká. Nájdete v nej skoro celý autogénny tréning...
Je to jedinečná rozprávková uspávanka na dobrú noc. Je výnimočná tým, že využíva overené psychologické techniky s cieľom pomôcť dieťaťu uvoľniť sa, rýchlejšie zaspať a pokojne oddychovať. Obsahuje sugescie, ktoré pôsobia na nevedomie dieťaťa a privolávajú spánok.
Knihu možno využiť pri uspávaní počas dňa aj večer.

Zajko Butoš je veľmi unavený, no nie a nie zaspať. Preto sa s mamou zajačicou vyberú požiadať o pomoc strýka Zívajka. Cestou stretávajú dobrého slimáčika Spáčika a múdru sovu Ťažkoviečku.
Od oboch dostane Buntoš dobré rady, ako čo najrýchlejšie zaspať. Hoci je už riadne ospalý, putuje ďalej. Napokon ho strýko Zívajko potrie zázračnou spánkovou vodičkou. Buntoš sa ledva stihne vrátiť domov, hneď tvrdo zaspí a spokojne odfukuje až do rána.

Objednajte si Zajka, ktorý chce zaspať hneď teraz!
Kupit bux.sk

Túto krásne ilustrovanú a podmanivú knihu nám odporučili priatelia. Rýchlo sme sa presvedčili, že pri uspávaní detí naozaj pomáha.
Christian Henwood, marketingový manažér

Cieľom knihy Zajko, ktorý chce zaspať  je pomôcť deťom ľahšie zaspať doma, v škole aj škôlke. Najlepšie výsledky prinesie, ak má dieťa pred počúvaním príbehu možnosť zbaviť sa nadbytočnej energie. Niekedy treba rozprávku prečítať viackrát, kým sa dieťa celkom uvoľní a dokáže zaspať.
Doprajte si na čítanie knihy dostatok času a usilujte sa ju dieťaťu čítať, ako len najlepšie viete. Zároveň sa ubezpečte, že vás pri čítaní nič nevyruší.
Keď budete nasledovať tieto jednoduché pokyny, vytvoríte prostredie, v ktorom sa dieťa dokáže upokojiť, uvoľniť a nakoniec zaspať.

Milan Buno, 24.11.2015

zajko buntoš2

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.