bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skKniha na tento týždeň (8.2.2010)

Anjeli v mojich vlasoch Lorna Byrneová: Anjeli v mojich vlasoch

Anjeli v mojich vlasoch nie je obyčajný životopis. Je to zjavenie, ktoré otvorí vaše oči a prinúti vás zmeniť svoj život. Je to posolstvo, ktoré svet potrebuje v dnešných časoch počuť, opisujú médiá svetový bestseller Lorny Byrneovej, z ktorej sa len v Británii predalo vyše 70.000 kópií. Byrneová nie je jediná, kto verí v anjelov: tri štvrtiny Američanov a vyše tretina Britov sú presvedčení, že existujú títo nebeskí pomocníci. Lorna sa však s anjelmi odmalička stretáva a tisíce ľudí dnes tvrdia, že zmenila ich život k lepšiemu...
Lorna Byrneová: Anjeli v mojich vlasoch Dojemný a silný príbeh, v ktorom ostro kontrastuje jednoduchosť životného príbehu a jeho mimoriadna duchovná sila a odkaz. Upokojujúce, inšpirujúce a presvedčivé, zhodujú sa fanúšikovia. Lorna Byrneová vidí anjelov a rozpráva sa s nimi odmalička. Jej deti sú už dospelé a ona po prvýkrát otvorene rozpráva, čo videla a čo sa naučila. Keď bola Lorna dieťaťom, považovali ju za retardovanú, lebo nejavila záujem o svet vôkol seba. Pamätá si, že okrem okolitého sveta vnímala rovnako intenzívne aj anjelov a duše mŕtvych. Dlho si myslela, že aj ostatní vnímajú okolitý svet tak ako ona.

Lorna postupne a pútavo rozpráva svoj životný príbeh: Vyrastala v chudobnej rodine, neskôr pracovala v Dubline, vydala sa a zažila rodinnú tragédiu. Čitateľ v ňom stretáva bytosti z duchovných svetov, ktoré prebývajú aj v našom svete – prevažne ohromujúco krásnych a rozmanitých anjelov vrátane proroka Eliáša i duší mŕtvych.

Dnes Lornu navštevujú nielen chorí hľadajúci uzdravenie a útechu, ale aj teológovia rôzneho vierovyznania, ktorí sa snažia preniknúť do podstaty duchovných záležitostí.
Tento pozoruhodný príbeh je svedectvom ženy, ktorá vidí veci na opačnom konci spektra mimo každodenných zážitkov.

Prečítajte si ukážky z knihy „Anjeli v mojich vlasoch“.