bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skKaždá ruža má svoj tŕň...a vie to aj z vraždy obvinená Floristka

Vzrušujúci triler z prostredia, kde by ste veľa napätia nečakali. Floristka je temný psychotriler o kvetinárke, ktorá sa dostane do poriadnych problémov. Má vlastné kvetinárstvo, je úplný workoholik, trošku spoločensky nešikovná, nemá veľa priateľov...a teraz ju podozrievajú z vraždy.

Ale pekne po poriadku.
Amy Mackenziová už raz všetko stratila. Zmysel života znova našla v kvetoch. Vie o nich všetko. Má vlastné kvetinárstvo a vytvára nádherné aranžmány. Je síce trochu utiahnutá, no pracovitá a odhodlaná postupne si vybudovať budúcnosť, po akej vždy túžila.

Keď si získa priazeň prominentného architekta Jamesa Elliotta a jeho nádhernej manželky Eleanor, jej kvetinový biznis má konečne šancu rozkvitnúť vo veľkom. Amy dostane za úlohu zabezpečiť kvety na ich honosnú rodinnú oslavu. Veľká výzva a zároveň príležitosť sa však čoskoro zmení na nočnú moru.
Objaví sa telo a prvou podozrivou sa stáva práve floristka.

Moja malá sestra. Tri dni po jej štrnástych narodeninách ju zavraždila Amy Mackenzieová, alebo Sophie Douglasová, ako sa vtedy volala.
Hovoríte, že ju zavraždila?
Áno. Vysvetlím vám, čo sa stalo, ale môžem vás najskôr uviesť do obrazu?
Nech sa páči.

Len čo začne bojovať o očistenie svojho mena, odhalí o svojich najvernejších klientoch a blízkych množstvo bolestivých právd. Ešte väčšie tajomstvo však skrýva samotná Amy. Kým si uvedomí, že ju minulosť predsa len dobehla, môže byť už neskoro.

Floristka je napínavý temný triler so zvratom, z ktorého vám padne sánka. Ideálny tip pre čitateľov kníh Pomocníčka či Anatómia lží, ktoré sa stali aj na Slovensku bestsellermi. „Je rovnako ťažké ju predvídať, ako odložiť,“ napísali v The Morning Star.

Originálny psychotriler, pri ktorom budete hádať, váhať, zmätene krčiť obočím...budete netrpezlivo obracať stránky, aby ste sa dostali k nečakanému zvratu. Skvele napísané, presvedčivé postavy a dobre vystavaná zápletka.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.