bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skJo Nesbo a jeho skvelá Krv na snehu

Výbušný koktail, v ktorom sa skvele mieša vražda, pomsta a problematický nájomný vrah,“ napísal Independent o novinke Jo Nesboa, kráľa severskej detektívky. Jeho fanúšikovia sa tak dočkali ďalšie lahôdky, ktorá rozhodne spríjemní pár letných večerov.

http://data.bux.sk/book/020/252/0202529/medium-krv_na_snehu.jpgHlavnou postavou novinky Krv na snehu je dokonale súcitný antihrdina, nájomný vrah s dobrým srdcom. Olav Johansen je muž mnohých paradoxov, zločinec s prchkou povahou, ktorý vám však opäť bude viac než sympatický.

Oslo v 70-tych rokoch. Olav Johansen nedokáže jazdiť autom pomaly. Keď sa rozčúli, stráca hlavu a vôbec mu nejde matematika. Je dyslektik, prečítal pár kníh, ale nevie toho veľa. Neovláda nič, čo by mohlo byť pre ostatných užitočné.
Na čo sa teda hodí?
Je perfektný zabijak. Väčšinou likviduje ľudí, ktorí si to zaslúžia, a nie je to pre neho žiadna veda. Robí to naozaj dobre a bez rečí.
Veď práca ako každá iná, povie si Olav. Príprava, sledovanie, analýza a úder. Finálny. Smrteľný.
Olav je však sám. Keď zabíjate ľudí, ťažko sa totiž s niekým zblížite.
Zrazu však Olav stretol ženu svojich snov. A zlyhal. Dokonca dvakrát. Odhalil neveru šéfovej manželky a postaral sa o neznámeho násilníka. Má však veľký problém. Najbližší cieľ: zavraždiť šéfovu manželku...

zena

„Čistý, krvavý, mrazivý, atmosférický a pútavý NOIR román.“
CrimeFictionLover

Krv na snehu zhltnete ako malinu. Má len čosi cez 160 strán a ako sme u Nesba zvyknutí, je dramatická, v štýle Noir a budete si ju naozaj užívať. Príbeh budete sledovať z pohľadu špičkového nájomného vraha, ktorý vás nahliadnuť do svojej duše a vysvetlí vám dôvody, prečo zabíja na objednávku.
Olav sa napokon bude musieť rozhodnúť, na ktorú stranu sa prikloní. A keďže má dobré srdce, to rozhodnutie ho dostane do peknej šlamastiky...

Objednajte si Krv na snehu od Jo Nesboa so zľavou 23%!
Kupit bux.sk

mrazive krimiAj s touto knihou HRÁTE o 201 cien.
Stačí keď si odložíte doklad o kúpe. V knihe Krv na snehu (a v ďalších piatich ako Stalker, Niekto sa díva, alebo v novom Grishamovi či v Millenniu 4, ktoré ešte len vyjdú) nájdete letáčik, na ktorom je kód. Ten vpíšete na stránke www.topkrimi.sk do políčka, pridáte svoje údaje a ste v hre. Každý týždeň sa žrebuje 14 výhercov – 7 pôjde do tajomnej Izby číslo 13 a 7 si vyberie knižku podľa svojho gusta. Na záver čaká hlavného výhercu super cena – 8-dňový poznávací zájazd Metropoly Škandinávie od CK Bubo.

Viac na www.topkrimi.sk

Milan Buno, 23.7.2015

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.