bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skIzraelský agent opäť v akcii!

Daniel Silva píše strhujúco, premyslene a právom patrí medzi TOP autorov špionážnych trilerov. A jeho agent Gabriel Allon medzi najobľúbenejších hrdinov v tomto žánri.

http://data.bux.sk/book/034/189/0341899/medium-pripad_caravaggio_agent_gabriel_allon.jpgDych rozhodne nestráca ani v novinke Prípad Caravaggio, v ktorej ide o nádherný oltárny obraz od majstrovského maliara. Tešte sa na špionážny triler nabitý akciou, napätím, medzinárodnými intrigami a vysokými stávkami.

Ako nájsť ukradnuté majstrovské dielo?
Niekedy je najlepším spôsobom ukradnúť ďalšie...

sssTrilery Daniela Silvu sú podľa The New York Times presvedčivé, napínavé a brilantné. Jeho hrdinu, izraelského anela pomsty Gabriela Allona si jednoducho obľúbite. A rovnako je to aj v najnovšom príbehu Prípad Caravaggio.

Legendárny špión a reštaurátor Gabriel Allon v Benátkach reštauruje obraz od Veroneseho, keď dostane naliehavú správu z talianskej polície. Jeho priateľ, výstredný londýnsky obchodník s umením Julian Isherwood, sa ocitol vo väzbe ako podozrivý v prípade vraždy.
Obeťou je Jack Bradshaw, bývalý britský diplomat a špión, ktorý obchodoval s ukradnutými obrazmi a predával ich neznámemu klientovi. Medzi stratenými dielami je aj Caravaggiov nádherný oltárny obraz.

Ak chce Allon dokázať priateľovu nevinu, musí vypátrať tento vzácny obraz a odhaliť totožnosť záhadného zberateľa.
A tak sa pustí do napínavého pátrania, ktoré ho zavedie do vysvietených ulíc Paríža a Londýna, do podsvetia Marseille a Korziky, a napokon až do malej súkromnej banky v rakúskom Linzi. Je to mimoriadne riskantná operácia a čas na jej úspešné zavŕšenie sa rýchlo kráti...

„Silvov Prípad Caravaggio je fenomenálny. Doteraz najlepšia jeho kniha. A to je obrovská poklona, pretože každý jeho román je jedinečný a úžasný.“
Naples Daily News

Objednajte si nový špionážny triler Prípad Caravaggio.
Kupit bux.sk

http://www.orderofbooks.com/wp-content/uploads/2011/06/gabriel-allon.jpg

Milan Buno, 26.1.2015

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(24. marca 2019 v 8:42)
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin <a href="http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/">Amoxicillin 500 Mg</a> http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/