bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skInšpiratívna cesta Yoga girl

Rachel Brathen sa preslávila svojím inšpiratívnym účtom na Instagrame s tematikou jogy, ktorý patrí medzi najsledovanejšie na svete. A toto je jej kniha z rebríčka bestsellerov NEW YORK TIMES.

http://data.bux.sk/book/037/257/0372572/medium-yoga_girl_moja_cesta.jpgInstagramová princezná má na tejto sociálnej sieti 1,6 miliónov followerov. Na konte má nádherné fotografie ako cvičí jogu v úchvatnej prírode tohto ostrova. Ponúka aj jednoduché recepty pre zdravý, šťastný a nebojácny životný štýl.
Čítať Yoga Girl - Moja cesta je ako oddych v Karibských kúpeľoch.

„Prekonané ťažkosti nás však tvarujú a naša duchovná cesta sa začína práve vo chvíli, keď sa s minulosťou rozhodneme zmieriť.
Rozvod rodičov, smrť nevlastného otca a mamin pokus o samovraždu.
Mal prísť čas, keď sa budem vedieť na toto obdobie obzrieť a byť za svoje detstvo vďačná.“

Rachel Brathenová sa rozhodla podeliť o svoje inšpiratívne príspevky s ľuďmi z celého sveta. V knihe Yoga Girl - Moja cesta odhaľuje svoj životný príbeh od nešťastného detstva a deštruktívneho dospievania v rodnom švédskom meste, cez dobrodružstvá v kostarickej džungli až po nádherný a bohémsky životný štýl, ktorý si pomocou jogy a meditácie vybudovala v Arube.

V knihe nájdete dych vyrážajúce fotky Rachel v rôznych jogových polohách na tropickom pozadí, jogové zostavy krok za krokom a jednoduché recepty na zdravý a šťastný život bez strachu.

joga

Objednajte si novinku Yoga girl – Moja cesta.
Kupit bux.sk

jogaAutorka knihy Yoga girl - Moja cesta, Švédka Rachel Brathen je jednou z najpredávanejších autoriek rebríčka New York Times. Je motivačnou hovorkyňou a medzinárodnou učiteľkou jogy, ktorá v súčasnosti žije na Arube. Po tom ako ukončila štúdium v Štokholme odcestovala na Kostariku, kde zistila, že radosť z jogy by sa mala stáť je každodennou súčasťou.
Oddanosť k joge ju zaviedla do centrálnej Ameriky, tak sa presťahovala na Arubu, kde začala učiť jogu. Jej prednášky zahŕňajú dynamiku, základné cviky, dýchacie techniky a základné polohy.
Rachel vedie workshopy po celom svete a sústredí sa na státie na rukách, balancovanie rúk ako aj to, ako žiť bez strachu. Každá prednáška je vytvorená na zosilnenie tela, kultivovanie a zosilnenie mysle, čo v konečnom dôsledku dáva človeku vitalitu a zdravie.

Yoga Girl - Moja cestaje tak trochu motivačná literatúra, čiastočne memoáre, no určite je to  inšpiratívny a farebný náhľad na dobrodružstvá, ktorými si prešla od rodného Švédska po pralesy v Kostarike, ktoré nazýva jej novým domovom.

 „S jogou môžete začať aj bez toho, aby ste zmenili čokoľvek na tom, kým ste,“ tvrdí Rachel. „Tvorcami nášho šťastia sme my sami. Život sa nám len tak nedeje. Vytvárame si ho sami. Príležitosti sú všade naokolo. Len tomu musíme uveriť, a potom ich uvidíme. Kto nás naučil, že šťastní môžeme byť, až keď na váhe zasvieti stanovené číslo? Najprv musíme mať radi sami seba, až potom budeme vedieť prijať lásku od druhých.“

Milan Buno, 5.12.2015

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.