bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skInferno Dana Browna vyštartovalo excelentne (+ ÚRYVOK)

Už týždeň po vydaní sa Inferno stalo absolútnym bestsellerom v USA aj vo Veľkej Británii a jednou z najrýchlejšie predávaných kníh. Napríklad iba v Británii sa za prvých päť dní predalo takmer 300.000 výtlačkov a kniha sa okamžite usadila na vrchole oficiálneho rebríčka UK TOP 50 (info Amazon.co.uk).

InfernoNovinka Dana Browna, v ktorej opäť prichádza na scénu obľúbený profesor Robert Langdom, sa začala predávať oveľa rýchlejšie ako nedávne Prázdne miesto od J.K.Rowlingovej (za prvý týždeň sa predalo „iba“ 125.000 kníh) a zostáva na druhom mieste za Strateným symbolom ako najrýchlejšie sa predávajúcou novinkou pre dospelých od začiatku sledovania v roku 1998.

Rovnako prudko odštartoval aj predaj elektronickej knihy Inferno, ktorý „bol obrovský, lepší než čokoľvek, čo sme kedy robili“. Pritom práve v Británii si vypočul niekoľko kritík na svoju najnovšiu knihu, pričom sám D.Brown to považuje za akýsi národný šport. Akoby „si do mňa zámerne chceli kopnúť“, a čím viac tým lepšie:)

Čitateľov však neodradili, Inferno sa predáva neuveriteľnou rýchlosťou a pozitívne recenzie i komentáre pribúdajú (už teraz si môžete kúpiť anglickú verziu Inferna).  
Buxcafé.sk vám ako prvý online portál prináša úryvok z knihy Inferno, ktorá vyjde  už v septembri. Prečítajte si Prológ a 1.kapitolu, v ktorej sa Robert Langdon preberá v nemocničnej izbe...

Začnite čítať bestseller INFERNO Dana Browna už teraz TU:

Úryvok z knihy

Milan Buno

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(29. mája 2013 v 15:17)
uz sa na nu velmi tesim
(29. mája 2013 v 18:48)
ja ju uz chcem este je len vanglictine vsak?az v septembri bude v slovencine mamvsetky jeho knihy vydane u nas precitala som ich niekolko krat
(30. mája 2013 v 12:59)
teším sa