bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skFilm Inferno podľa knihy Dana Browna už v októbri!

V pondelok zverejnili prvý oficiálny trailer k novému filmu podľa knihy Dana Browna a už po dvoch dňoch mal neuveriteľné 3 milióny videní! Oscarový režisér Ron Howard sa vracia s filmovou adaptáciou bestselleru Inferno – Peklo, ktorý vyšiel v auguste 2013. Scenár napísal David Koepp a v kinách sa objaví presne o 5 mesiacov, 14. Októbra 2016.

Inferno sa stalo Knihou roka na Slovensku, vznikla aj audiokniha, ktorú famózne načítal Dušan Jamrich (načítaná kniha má takmer 20 hodín). Pre veľký úspech vyšlo Inferno aj ako ilustrovaná verzia.

Teraz sa môžeme tešiť na film, ktorý príde do kín v októbri. Pozrite si prvý oficiálny trailer (aj so slovenskými titulkami):

Symbolista Robert Langdon, ktorého stvárni opäť Tom Hanks, sa zobudí s amnéziou v nemocnici a s pomocou doktorky Sienny Brooksovej (v podaní herečky Felicity Jones) sa snaží získať späť svoje spomienky.
Spolu sa vydávajú na neľútostné preteky s časom naprieč Európou, za odhalením vražedného celosvetového sprisahania.

Réžie sa teda ujal Ron Howard a hudbu zložil Hans Zimmer, takže môžeme čakať skutočnú filmovú lahôdku.
Film Da Vinciho kód zarobil takmer 800 miliónov dolárov a podobný úspech sa očakáva aj s Infernom. Devízou filmu budú okrem skvelých hercov aj miesta, ktoré navštívia – talianska Florencia, turecký Istanbul ap.

Milan Buno, 14.5.2016

inferno film

hanks inferno film

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.