bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skFifty Shades spôsobilo prvý rozvod!

Kniha Päťdesiat odtieňov sivej je dôvodom prvého rozvodu. Vysoko postavená biznismenka ukončila svoje manželstvo po tom, čo sa jej manžel odmietol erotické hry inšpirované týmto svetovým bestsellerom. Po veľkých celosvetových protestoch, demonštratívnom pálení knihy a kritikách o slaboduchej literatúre, to je ďalšia trhlina na ospevovanom hite.

http://data.bux.sk/book/032/989/0329898/medium.jpg Päťdesiat odtieňov sivej je dôvodom prvého rozvodu. Vysoko postavená biznismenka ukončila svoje manželstvo po tom, čo sa jej manžel odmietol  erotické hry inšpirované týmto svetovým bestsellerom. Po veľkých celosvetových protestoch, demonštratívnom pálení knihy a kritikách o slaboduchej literatúre, to je ďalšia trhlina na ospevovanom hite.

41-ročná bankárka, ktorá zarába ročne 400-tisíc libier, si kúpila knihu Päťdesiat odtieňov sivej okamžite po vydaní. Následne sa rozhodla využiť ju k okoreneniu svojho stagnujúceho sexuálneho života. Keď však jej manžel nereagoval  na BDSM praktiky, ktoré sú v knihe explicitne opisované a pri bežnom sexe zriedkavé, rozhodla sa rozviesť. V rozvodovom konaní sa dokonca  odvolávala na knihu a manžela obvinila zo zničenia ich manželstva, pretože „jej neposkytol dostatok sexuálneho dobrodružstva“.

Amanda McAlister is divorcing her husband after he refused to play along with the erotic themes in the raunchy blockbuster, Fifty Shades Of GreyAdvokátka Amanda McAlisterová vyhlásila: „Moja klientka si prečítala knihu a chcela okoreniť svoj sexuálny život. Nakúpila erotickú bielizeň a povedala - ´urobme náš sex zaujímavejším.“ Manžel však nereagoval na jej výzvy, ona ho obvinila, že je nudný a už má všetkého dosť. On jej zasa vyčítal, že „to všetko spôsobila tá prekliata kniha, ktorú čítala“.

 Advokátka McAlisterová priznala, že je to len jeden z rastúceho počtu rozvodov, ktoré podávajú nespokojné manželky inšpirované knihou Päťdesiat odtieňov sivej. Tento „fenomén“, nazývaný aj „porno pre mamičky“ nabáda ženy, aby boli v posteli odvážnejšie a inovatívnejšie.

Päťdesiat odtieňov sivej je príbeh o sadomasochistickom vzťahu miliardára Christiana Greya a študentky literatúry Anastasie Steelovej. Neskúsená a nevinná dievčina zažíva po prvý raz pocit, že nejakého muža chce. Starší a skúsenejší Christian zasa nedokáže odolať kráse, dôvtipu a nezávislosti dievčiny. Anastasia je šokovaná aj vzrušená Christianovými nezvyčajnými erotickými chúťkami. Váha, ale nedokáže mu odolať. Vášnivý živočíšny vzťah odkrýva ich tajomstvá aj temné sexuálne túžby.

Bondage equipment: When the woman's husband failed to respond to the novel's themes, which include bondage and S&M, she petitioned for divorce

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.