bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skElle o novinke Hľadám Rómea: „Fantasticky vtipné!“

Tak ste sa dočkali, milé fanúšičky príbehov Alexandry Potterovej. Po románoch Daj si pozor na želania, Dokonalé rande a Kto je to dievča? si môžete doplniť svoju knižnicu o ďalší rozkošne vtipný príbeh o vášni, pravde a o tom, že cesta k pravej láske môže byť poriadne tŕnistá. Je tu skutočný Rómeo!

Hľadám Rómea kniha„Je to oveľa lepšie ako priemerné chic lit,“ rozplývajú sa čitatelia na Amazone.
Hľadám Rómea
rozpráva príbeh o Juliet, ktorej sa práve na Valentína prihodia tri nepríjemnosti. Zabudol na ňu jej priateľ, musela stráviť večer zamilovaných sama a ešte ju ošpliechal akýsi magor na športiaku.

Juliet má pocit, že jej ľúbostný život už ani nemôže byť horší. Pravda je však taká, že práve začína byť oveľa komplikovanejší...
Ukáže sa totiž, že šofér športového auta je jej rival z konkurenčnej reklamnej agentúry. Vie, že by sa mala držať bokom, ale nie je to také jednoduché. Sykes je atraktívny, sexy a šarmantný. A keď ju pozve na víkend do Verony – dejiska najznámejšej Shakespearovej tragédie – začína Juliet veriť, že našla konečne svojho Rómea..

Ale stojí za to, aby riskovala absolútne všetko? Sú si naozaj súdení? Alebo má skutočného Rómea rovno pod nosom?

,,Hľadám Rómea je chutné, pohodové čítanie. Ľahké a dojímavé – ako správny román pre ženy.“
- News of the world

Alexandra Potterová

Alexandra Potterová sa narodila vo Veľkej Británii, žila v Austrálii aj v USA a pracovala ako redaktorka ženských časopisov. Niekde tam sa naučila, čo od kníh očakávajú čitateľky a začala písať. Mala obrovský úspech a získala si milióny fanúšičiek po celom svete vrátane Ruska, Indonézie, USA. Jej vtipné romantické príbehy (na niektoré už predala filmové práva) miestami pripomínajú romány Betty MacDonaldovej, Sophie Kinsellovej alebo príhody Bridget Jonesovej.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(14. novembra 2013 v 22:32)
To je zaujimava kniha,uz viem co si kupim najblizsie.
(15. novembra 2013 v 11:00)
Dobrý darček pod stromček...
(15. novembra 2013 v 14:35)
veľmi by som si ju chcela prečítať :) 6. zmysel mi radí, že sa mi bude páčiť :D