bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skDotykom odhalí, či je to láska...

 „5 hviezdičiek. Táto kniha je plná emócii a chytí vás za srdce,“ napísali Sizzling Book Club. Štartuje nová séria od Jennifer Probstovej, ktorá zabodovala u slovenských čitateliek manželskou milionárskou sériou.  „Svieža, zábavná a sexi,“ zhodnotili USA Today knihy Probstovej, ktorú doslova zbožňujú.

ssssPrvý diel s názvom Hľadanie vytúženého dňa rozpráva o Kate Seymourovej, ktorá je stelesnením romantickej komediálnej hrdinky. Všetko sa krúti okolo zoznamovacej agentúry, jej zamestnankýň a klientov, ktorých spája túžba po porozumení, láske a vášni.

ssssV malebnom mestečku Verily v tesnom susedstve NewYorku sa Kate a jej dvom najlepším priateľkám a spoluzakladateľkám zoznamovacej agentúry Kinnections nesmierne darí. No Kate nie je len úspešnou majiteľkou agentúry. Do vienka dostala neobyčajný dar, dotyk, vďaka ktorému s neochvejnou istotou odhalí, či to, čo vzniká medzi dvomi ľuďmi, je láska. Pocíti ho, keď sa dotkne záhadnej knihy ľúbostných zaklínadiel vo svojom obľúbenom antikvariáte... a s ešte väčšou silou, keď stretne Slada Montgomeryho, takmer vo všetkých smeroch úžasného a sexi rozvodového právnika.

Slade jedného dňa vtrhne do Kinnections, pretože sa obáva, že praktiky agentúry sú pochybné a ublížia jeho sestre, Katinej najnovšej klientke. Jediný spôsob, ako presvedčiť tohto zarytého cynika, že agentúra nie je organizovanou bandou sobášnych podvodníčok a že láska nie je prelud, je nájsť mu ženu jeho snov.
Podarí sa Kate udržať ich vzájomný vzťah v hraniciach vymedzených zmluvou, keď ju už pri prvom stretnutí nesmiernou silou zasiahne vzrušujúca energia ich vzájomnej príťažlivosti?
Alebo sa azda nakoniec aj majiteľka zoznamovacej agentúry zoznámi s mužom svojich snov?

Probstová je jednou z najlepších súčasných autoriek šteklivých romancí, napísali Under the Covers. Dokazuje to aj novinka Hľadanie vytúženého dňa, pri ktorej vás čaká absolútny relax, pohoda, veľa smiechu a romantiky.

Začítajte sa do úryvku z knihy Hľadanie vytúženého dňa.

Zodvihla ruky, akoby mala v úmysle úpenlivo prosiť, no vzápätí ich spustila. „Každý z našich klientov musí byť predovšetkým ochotný otvoriť sa hľadaniu nového partnera. Je to neraz zdĺhavý a náročný proces a každý krok na tejto ceste bude od vás vyžadovať zanietenie. Vo vašom prípade by to však bol neustály boj. Neverím, že to bude fungovať.“

„Môžem sa o to aspoň pokúsiť.“ Pocítil zvláštny pokoj. „Mám za sebou nekonečný rad vzťahov, no doteraz sa mi nepodarilo nájsť ženu, s ktorou by sme si boli súdení. Ak existuje, naozaj by som ju rád stretol.“

„Prečo?“

Zamyslel sa nad jej vyzývavou otázkou. „Chcel by som mať deti,“ povedal pomaly. „A niekoho naozaj blízkeho. Priateľku, blízku dušu, s ktorou by som mohol šťastne zostarnúť. Veď kto by to nechcel? Neverím síce, že je to možné, no som ochotný nechať vás, aby ste mi dokázali opak. Ak si na to, pravda, trúfate.“

Uhladila si vlasy a zastrčila zatúlaný prameň za ucho. Po prvý raz, odkedy sem vstúpil, vyzerala úplne zmätená. Už bolo načase. „Budem vás musieť vyzvať, aby ste začali navštevovať partnerskú poradňu, absolvovali so mnou vstupný pohovor a niekoľko dotazníkov. Bude to intenzívna práca. Okrem toho sa budete musieť začať zúčastňovať na spoločenských podujatiach. Pochopte, pán Montgomery, váš nápad je skutočne absurdný. Nemám času nazvyš, aby som ním takto bohapusto mrhala.“

„Ani ja.“

Objednajte si novinku Hľadanie vytúženého dňa.
Kupit bux.sk

 

ssssJennifer Probstová napísala prvú knihu ako dvanásťročná a odvtedy píše ustavične, najmä   romantické príbehy s nádychom erotiky. Patrí medzi najpredávanejšie autorky súčasnej erotickej literatúry podľa rebríčkov New York Times, USA Today a Wall Street Journal.

Jennifer je aj autorkou bestsellerovej milionárskej manželskej série zo života rodiny Conteovcov so štyrmi voľnými pokračovaniami Dohodnuté manželstvo, Manželská pasca, Manželský omyl a Manželský zväzok. Žije s rodinou v New Yorku.

sss

HRAJTE o 10x novinku Hľadanie vytúženého dňa
Keďže novinka J.Probstovej je o zoznamke, pripravili sme pre vás so zoznamovacím portálom  Partner na úrovni malú anketku. Odpovedanie na pár otázok vám zaberie doslova minútku-dve a ste v hre o novinku Hľadanie vytúženého dňa.
 Stačí teda, keď sa zapojíte do ankety zoznamky Partner na úrovni a počkáte si na 10 výhercov. Možno bude medzi nimi aj vaše meno:)

Milan Buno, 11.3.2015
Zdroj foto: abookloversplaylist.blogspot.com, goodreads.com a Ikar

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(11. marca 2015 v 14:44)
Urcite vyborne citane, rada by som ju mala vo svojej kniznici.