bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skDievča zo 6E. Vstúpte do sveta kybersexu

„Vyzliekanie je každodennou rutinou. Väčšina žien to robí bez zamyslenia, automatické pohyby, ktorými dospejú k záverečnému výsledku. Ale, ak to robíte správne, obnažovanie môže byť maximálnou predohrou, sexuálnym zvádzaním, ktoré úplne zruší každú racionálnu myšlienku a ponechá muža vo vašej milosti. Toto umenie som si osvojila.“

http://data.bux.sk/book/033/962/0339622/medium-dievca_zo_6e.jpgUž tri roky sa nedotkla človeka. Vyzerá to, ako náročná úloha, ale nie je. Nie, odkedy existuje internet. Internet, ktorý jej umožnil zarábať a zabezpečil všetko, čo by mohla chcieť, výmenou za číslo jej kreditky.

Musela zájsť po pár vecí do sveta podsvetia a raz sa rozhodla zabezpečiť si tam zábavné záležitosti ako novú identitu. Používa svoj alias, aby zabránila ostatným vypátrať jej minulosť. Vitajte v jej svete. Vitajte vo svete dievčaťa zo 6E.

Objednajte si novinku Dievča to 6E.
Kupit bux.sk

rgPravidlá života
Môj život zamknutý v byte bol jednoduchý.
Fungoval, pokým som dodržiavala pravidlá.
1. Nevychádzať z bytu. Ani ak vypukne požiar, ani poslať list, ani na žiadnu vychádzku. Dvere zostanú zatvorené a ja zostanem vnútri.
2. Nevytvoriť si citovú väzbu k zákazníkom. Ja sa vyzliekam, som pred kamerou, a predvádzam sa. Čo chcú, to im dám. Ich tajomstvá nikdy nevyzradím. A všetko, čo im poviem, je lož.
3. Nikoho nezabiť. Dodržiavala som toto pravidlo viac ako tri roky.
Potom však začala porušovať pravidlá a svet sa obrátil naruby.

Takto sa začína svetový hit Dievča zo 6E od Alessandry Torre, ktorá príbehom doslova zaskočila vydavateľský biznis vo viacerých krajinách. Odhaľuje svet kybersexu a približuje cez napínavý príbeh tento priemysel a ženy, ktoré spoznala.

er

Toto je môj čas!

Všetko, čo Deanna potrebuje, sa nachádza v osemdesiatich metroch štvorcových bytu na 6E. Spoza týchto stien sa naučila ako získať primerané finančné prostriedky. Od ôsmej ráno do tretej poobede pracuje na internetovej stránke s menom Sexnow.com, ktorej klientelu tvoria predovšetkým Ázijčania, Európania a Austrálčania.
Od šiestej večer do jedenástej v noci na americkom trávničku Cams.com. Medzi zmenami je, cvičí, sprchuje sa a odpovedá na maily. Vždy v tomto poradí. Funguje na presnom režime. Správanie sa vždy tým istým spôsobom jej pomáha udržať impulzy a fantázie pod kontrolou.

Vždy, keď je to možné, sa snaží primäť klientov k tomu, aby obišli webkamerové stránky a použili jej osobnú stránku na rezervovanie stretnutia a platbu. Ak idú cez jej stránku, získa 96,5% z ich platby, plus vie skryť svoj príjem pred strýčkom Samom.
Webkamerové stránky platia len 28%, čo je oficiálne považované za vrcholné zdieranie. Jej poplatok je 6,99 dolára za minútu. Počas dobrého mesiaca zarobí okolo 55 000 dolárov, počas zlého okolo 30 000.

Všetko funguje tak ako má. Dievča zo 6E sa drží svojich pravidiel, má zabehnutý systém, obchody klapú ako jedna báseň. Až kým Deanna  nezačne porušovať tieto pravidlá...

“Myslí si, že som slabá. Myslí si, že so mnou môže manipulovať a podriadiť si ma. Zabiť ma, ako mnoho iných dievčat predo mnou. Netuší, že moje malé telo a jemné črty skrývajú zlo, ktoré konkuruje jeho vlastnému. Nahmatám vo vrecku nôž a snažím sa z tváre zahnať úsmev.

Toto je to. Toto je môj čas.“

ff

Nikdy neotvor dvere!

Hoci sú postavy v knihe Dievča zo 6E vymyslené, situácie a usporiadanie úkonov Deanny Maddenovej pred web kamerou sú také presné, ako ich vedela zobraziť. Klientov vykreslila podľa rôznych fetišov, častých pre túto komunitu. Ženy ako Deanna majú rozmanitú minulosť a veľa z nich je vysoko vzdelaných. Podľa A.Torre sú nezávislými ženami, ktoré v predchádzajúcom živote profesionálne podnikali. Niektoré sa rozhodli pre toto povolanie dobrovoľne, iné vplyvom okolností, ale u všetkých prevažuje jedna vlastnosť: sebavedomie. Tieto ženy sa za svoju profesiu nehanbia, sú na ňu hrdé.

ff „Chlapík od UPS ma pozná – vie, že má nechať balíky na chodbe a načmárať moje meno na svoje preberacie papiere. Volá sa Jeremy. Asi pred rokom bol chorý a ku dverám mi prišiel niekto cudzí. Odmietol tam nechať balík bez toho, aby ma nevidel. Takmer som otvorila dvere a vyštartovala som po jeho nožíku na balíky. Takmer vždy nosia so sebou nožík na balíky. To je jedna z vecí, ktorú mám na doručovateľoch balíkov rada. Zostala som neoblomná a odmietla som otvoriť dvere. Bol tvrdohlavý, hádal sa so mnou, kým ho to neunavilo a neodišiel aj s prekliatym balíkom. Od toho dňa už Jeremy nebol chorý. Neviem, čo budem robiť, keď tu prácu nechá. Jeremyho mám rada a z môjho pokriveného pohľadu cez priezor je toho veľa, čo sa dá na ňom obľúbiť. Svalnatá konštrukcia, krátke tmavé vlasy a úsmev, ktorý sa na tvári roztiahne rýchlo a poľahky, dokonca aj keď neexistuje najmenší dôvod na úsmev.“

Alessandra Torre zaujala nielen témou, ale aj vynikajúco napísaným príbehom. „Táto knižka je moje hriešne dieťa,“ priznáva s úsmevom Alessandra. „Je zvrátená, nemravná a neposlušná, často ani nepočúvala moje rozkazy. Má sklony silno pôsobiť na čitateľov: ľudia ju buď milujú alebo nenávidia. Nie je jednoduché ju správne „pochopiť“...“

Milan Buno, 21.10.2014

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(22. októbra 2014 v 10:17)
Môže to byť zaujímavé a napínavé,verím,že bude.
(22. októbra 2014 v 17:58)
Velmi zaujímavý príbeh, istotne si to prečítam.
(22. októbra 2014 v 21:05)
Môže to biť zaujímavé.