bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe iBux.skDenník odvážneho bojka – Krutá pravda je vonku!

„Čo sa to, dokelu, deje s mojím telom?!“ Pýta sa jeden z najobľúbenejších knižných hrdinov súčasnosti Greg Heffley. Pokračovanie svetového bestselleru Denník odvážneho bojka je tu – začítajte sa do piatej časti Krutá pravda, ktorá je opäť plná zábavy, vtipných ilustrácií a parádnych trapasov.

Krutá pravdaSeptember - Štvrtok
Už prešlo dva a pol týždňa, odkedy som sa rozhádal so svojím BÝVALÝM najlepším kamošom Rowleym. Aby som ti pravdu povedal, čakal som, že sa ku mne raz-dva priplazí naspäť, ibaže z nejakého dôvodu k tomu zatiaľ nedošlo.

Áno, konečne je tu Krutá pravda, piaty diel dobrodružstiev večného smoliara Grega Heffleyho. Ten sa už dlho nevedel dočkať, kedy konečne vyrastie. Lenže zrazu zisťuje, že celkom zblízka už dospievanie nevyzerá až tak super. Dokonca aj školský žúr môže dopadnúť všelijako...
Greg HeffleyNavyše treba hľadať odpovede na nepríjemnú otázku, čo sa to pri dospievaní deje s vaším telom...tie zmeny sú zaujímavé, ale toľko? A to všetko bez verného kamoša Rowleyho po boku.
Zvládne to všetko Greg úplne sám? Ako s ním zamáva krutá pravda?

„Ak vaše deti rady čítajú... ale najmä ak čítať nechcú, tak táto kniha je práve pre ne,“ vyhlásila svetoznáma herečka Whoopi Goldbergová. Tak sa pusti do Krutej pravdy a bav sa s Gregom Heffleym, uži si evakuáciu školy a hasičské autá, pouťahuj si z jeho zubného strojčeka.

Utorok
Dnes sme prvýkrát išli do školy. Nechcem to zarieknuť, ale zdá sa, že ma čaká skvelý rok.
Hneď na prvej hodine nám rozdali učebnice na tento polrok. Škola si, jasnačka, nemôže dovoliť každý rok kupovať nové, takže dostávame použité.
Keď dostaneš knihu, ktorú už pred tebou malo desať deciek, moc sa z nej už nenaučíš...

kniha Krutá pravda

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.