bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skDémonická séria „666“ vstupuje do finále záverečnou časťou 666 anjelov

Séria 666, ktorá sa stala na Slovensku fenoménom, sa dočkala začiatkom mesiaca vydania poslednej časti.

Príbeh démona Adriena a anjelskej Vivien si obľúbili tisícky čitateliek, ktoré s napätím očakávali vyvrcholenie ich príbehu. Zvíťazí napokon dobro, alebo ich lásku zničia úklady samotného pekla? Ako si Adrien poradí so súperom, s ktorým ho spája pokrvné puto? A akú úlohu má v súboji dobra so zlom Vivien?

To, čo sa mu spočiatku javilo ako rýchla možnosť vykúpenia sa zo služieb diabla, sa pre Adriena Van Hella napokon zmenilo na jeho osud. Posadnutosť čistou dušou ľudskej ženy Vivien sa pod jej vplyvom zmenila v niečo hlbšie, a démon precitol. Ich vzťah plný horúcej vášne však musí prejsť nejednou skúškou a každý z nich si siahne nielen na dno vlastných síl, ale zakúsia aj desivé dno temného pekla. Kocky sú hodené a závisí iba na ich činoch a rozhodnutiach, ktorá strana napokon zvíťazí. Je ich láska dostatočne silná? Alebo ich zákerné ťahy démonky Deryony pripravia o spoločnú budúcnosť?

Záverečná časť trilógie ponúka všetko, čo má veľkolepé finále mať – napätie do poslednej strany, vzrušenie, či iskrivú vášeň medzi Adrienom a Vivien, ktorá vás nenechá chladnou. Emily Beňová vymyslela svet, taký podobný tomu nášmu, až by ste nemali problém uveriť, že sa niečo podobné môže odohrávať aj okolo vás. Svojím príjemným, priam návykovým štýlom písania, nám autorka namiešala dych berúce vyvrcholenie série, dokonalú bodku za príbehom, s ktorým sa iba neradi rozlúčite.

Anotácia:

Zlo nebolo ešte nikdy tak blízko.

Peklo ani zďaleka nezavrelo svoje brány. Temno sa pomaly prikráda z hlbín zatratenia. Misky váh sa nahli a balansovanie na hrane je riskantné. Kto padne a kto sa stane víťazom? Pred Vivien stojí skúška, v ktorej nesmie zlyhať. Lenže čo ak uspieť v nej nie je možné? V hre je priveľa, a ona môže stratiť úplne všetko.

Séria 666 sa blíži do finále, v ktorom vás čaká jazda, na ktorej si budete musieť strážiť vlastné duše...

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.