bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skĎalšie dobrodružstvo smoliara Grega

Spoznali sme ho v roku 2010 a odvtedy každý rok vyjde minimálne jeden nový diel. Aj vy ste si zamilovali smoliara Grega Heffleyho, ktorý sa vždy ocitne na nesprávnom mieste a často si zlízne trest aj za iných? Nie že by bol neviniatko, to ani náhodou, ale akosi priťahuje trapasy...a my máme o zábavu postarané:) Gregovi Heffleymu sa lepí smola na päty aj v novej knihe jeho dobrodružstiev.

http://data.bux.sk/book/020/270/0202701/medium-dennik_odvazneho_bojka_8_to_je_ale_smola.jpgÁno, denník odvážneho bojka pokračuje ôsmou časťou s názvom To je smola. Gregov najlepší kamarát Rowley sa naňho vykašľal...a za všetko môže, ako inak, baba!
Ver mi, Rowley je ten posledný človek na svete, od ktorého by som čakal, že si nájde frajerku.
Odjakživa som si myslel, že baby budú letieť na mňa a z Rowleyho vyrastie starý mládenec, ktorého budú všetci tak trochu ľutovať.
Greg junior, podáš hotdog ujovi Rowleymu?

Pozrite si všetky knihy série
Denník odvážneho bojka.

Greg je zúfalý, zničený a smutný. Všetko sa zmenilo k horšiemu. Rowley a jeho nová frajerka Abigail sa vláčia všade spolu. Držia sa stále za ruky a Rowley už dokonca nemá ani vlastný názor! Keď sa ho Greg spýta napríklad na nejaký film, že ako sa mu páčil, Rowley odvetí: „Podľa nás bol o ničom.“
Greg dúfal, že ich to čoskoro prestane baviť a všetko sa vráti do normálu, ale prepočítal sa.
Rowley a Abigail sú už spolu deväť a pol dňa!

dob

Nuž, nájsť nového kamoša bude teda makačka. Možno sa to Gregovi ani nepodarí...

Mama donekonečna opakuje, že kamaráti prichádzajú a odchádzajú, ale rodina človeku zostane navždy. Ak sa nemýli, nemám sa veľmi na čo tešiť.
Svoju rodinu mám rád, ale asi nie sme stavaní na to, aby sme spolu naozaj žili. Neskôr, keď sa budeme stretávať len na sviatky, možno budeme navzájom vychádzať lepšie, ale kým všetci trčíme v jednom dome, je to trochu drsné.

Po pár omyloch si povie, že svoje rozhodnutia nechá na náhodu. Vytrasie z magickej gule správne odpovede alebo oľutuje, že ju vôbec našiel?

Objednajte si novinku DOB 8 – To je smola.
Kupit bux.sk

Jeff Kinley

Denník odvážneho bojka je obrovským megahitom po celom svete. Už  z prvej knihy sa predali milióny kusov a smoliar Greg Heffley si našiel desaťtisíce fanúšikov aj na Slovensku.  Doteraz vyšlo na Slovensku už 8 dielov, ten zatiaľ posledný s názvom To je smola. V roku 2010 sa dostal do kín film podľa tejto knihy, neskôr sa dostal aj na DVD, Blu-ray aj do iTunes.

Denník odvážneho bojka je písaný formou denníkov s množstvom vtipných komiksových kresbičiek – práve tie spolu s dobrodružstvami Grega priťahujú čoraz viac mladých čitateľov.  Školáci sa tešia na každé ďalšie dobrodružstvo mladého Grega, ktorého prenasleduje jeden trapas za druhým.

Viac srandy nájdeš na
www.dennikodvaznehobojka.sk.

dob

Milan Buno, 7.2.2016

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.