bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skČierne klamstvá. Dráždivý erotický príbeh

Upísala mu dušu už pri prvom bozku. To však nemala robiť...A predovšetkým, nerozohrávajte riskantnú hru na dve strany. Nikdy neviete, ako to vypáli a či vás to úplne nezničí.

http://data.bux.sk/book/020/253/0202532/medium-cierne_klamstva.jpgAk si myslíte, že ste podobný príbeh čítali, mýlite sa. Ani zďaleka v ňom nejde o neveru.
Čierne klamstvá
vás prekvapia, pohltia, rozpália. Je to pikantný príbeh o žene a dvoch mužoch. O tom, keď klamete, kradnete a podvádzate kvôli milovanému...

Miliardár a počítačový génius Brant vystriedal stovky žien, milenky si uňho doslova podávali kľučku. Žiadnu však nikdy nemiloval, až kým ju nestretol...
Layana je kráska s miliónmi na konte. Vyrástla obklopená luxusom a hoci životným štýlom svojich rodičov pohŕda, dostala sa na rovnakú cestu snobského stereotypu. Až kým nestretla jeho, pretože jej obrátil život naruby...

flirtVášnivé stretnutia Branta a Lyany sú plné pikantného sexu a postupne prerastú do lásky. Brant čoskoro Layanu prekvapí ponukou na sobáš a hoci ho ľúbi, dokonca v myšlienkach už neraz plánovala ich spoločnú budúcnosť, ponuku odmietne.
Brant totiž skrýva temné tajomstvo. Tajomstvo, ktoré by mohlo ohroziť nielen jeho vzťah a budúcnosť s Lyanou, ale aj všetko, čo doteraz v živote vybudoval. Lyana zanedlho odkryje Brantovu masku a príde o všetko, čomu doteraz verila...

A vtedy do jej života vstupuje Lee, presný opak uhladeného boháča. Bezstarostný, občas hrubý a nesmierne sexi. Lee nestojí o nežnosti, je drsný a v posteli dokáže divy. S Lyanou tvoria dokonalú bytosť a ona rozohráva nebezpečnú hru.
Miluje dvoch mužov, spáva s dvoma mužmi.
Môže však dúfať v budúcnosť s mužom, ktorého miluje, a zároveň získať aj toho, po ktorom túži?

Objednajte si pikantný príbeh Čierne klamstvá hneď teraz.
Kupit bux.sk

https://cdn.millsandboon.co.uk/authors/AlessandraTorre.jpgAutorka Allesandra Torre sa pravidelne umiestňuje na najvyšších priečkach rebríčkov bestsellerov erotickej beletrie.

Vlani vydala knihu Dievča zo 6E, ktorú vychválili čitatelia i kritika a označili ju za novú E.L.James. Jej romány však vzbudzujú oveľa viac diskusií ako Päťdesiat odtieňov sivej.

Niektoré internetové kníhkupectvá ju dokonca cenzurujú – odmietajú promovať jej knihy, pretože majú údajne príliš pikantné, sexuálne a odvážne obálky. Torre na to reaguje, že obálku možno vymeniť, príbeh však nie.

Milan Buno, 24.7.2015

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.