bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skChcete byť FIT? Stačí 15 minút denne!

Fit za 15 minút? Môže vám to pripadať ako lacný marketingový slogan, ale tento program je založený na vede, a ak mu dáte všetko a pri každom tréningu budete naozaj chcieť splniť svoj limit, dosiahnete neuveriteľné výsledky. Jej autorkou je svetoznáma a obľúbená fitneska Zuzka Lightová.

http://data.bux.sk/book/020/276/0202764/medium-fit_za_15_minut_denne.jpgMožno ani vy nemáte čas každý deň chodiť do fitka a pracovať na svojej postave. Ale chceli by ste vyzerať dobre, zdravo a vo forme, však? Máme pre vás vynikajúci tip: jednoduchý 30-dňový sprievodca na získanie kondície len za 15 minút denne.

fitZuzka Lightová vo svojej knihe Fit za 15 minút prináša 30-dňový tréningový plán, pri ktorom určite spálite prebytočné kalórie a vyrysujete si svaly.
Cvičenie je založené na inovatívnej metóde vysokointenzívneho intervalového tréningu, pri ktorom nepotrebujete drahé prístroje ani permanentku do fitnescentra. Ako vraví Zuzka: „Venujte mi 15 minút denne a ja vám dám pevné telo.“

V knihe Fit za 15 minút denne nájdete:
– 30-dňový tréningový plán zameraný na schudnutie a posilnenie svalov
– Presné opisy cvikov krok za krokom doplnené fotografiami, aby ste ich dokonale zvládli
– Stravovací plán s receptami na chutné a zdravé jedlá
– Základné rady a inšpiratívne podnety od ženy, ktorá prešla dlhú cestu, aby sa stala ženskou tvárou fitnes

Objednajte si novinku Fit za 15 minút denne.
Kupit bux.sk

„Držím sa inovatívneho formátu, ktorý kardio cvičenia kombinuje s inými pohybmi,“ tvrdí Zuzka Lightová. „Telo sa priebežne snaží adaptovať, a preto sa ustavične mení. Samotné cvičenia sú jednoduché, ale spojené do tohto unikátneho kombinovaného formátu vyzývajú celú myseľ a menia vaše telo. Naprieč touto knihou sa jednotlivé tréningy stále menia a jednotlivé cvičenia sú zamerané na iné problémové partie, ako napríklad na brucho či na zadok.“

Plán v knihe Fit za 15 minút vám dá všetko, čo potrebujete na kontrolovanie svojho tela. Zhodíte kilogramy a vybudujte si sexi svaly a nemusíte si kupovať nijaké vybavenie či dokonca ani permanentku do fitnescentra.
„Zverejňujem tréningové videá na YouTube už takmer desať rokov a za ten čas som zdokonalila svoj prístup,“ prezrádza známa fitneska. „Všetko toto experimentovanie na sebe som spracovala v tejto knihe, ktorá dáva môjmu prístupu novú úroveň. Z postupu formovania svojho tela odstraňujem všetky špekulácie.“

 

fit

 

S touto knihou budete cvičiť 30 dní bez prestávky. Môže sa vám to zdať priveľa, ale dá sa to zvládnuť. Keďže na tieto cvičenia nepotrebujete nič iné, len svoje telo a trvajú len 15 minút, môžete cvičiť každý deň.
Tento program nie je ako tradičné cvičenie so závažiami, pri ktorom sa tréningové dni musia striedať s oddychovými. Netreba sa obávať, že to preženiete.

Aby po tréningoch bolo vidieť výsledky, budete musieť zapracovať aj na svojom stravovaní. Táto kniha vám v tom pomôže: vo viacerých kapitolách uvádzajú autori detailné návody. Musíte začať jesť prirodzene zdravo bez toho, aby ste tým boli posadnutí.

S týmito tréningami bude vaša postava vyzerať skvele, nabitá fyzickou silou a vnútorným pokojom.

Objednajte si novinku Fit za 15 minút denne.
Kupit bux.sk

fit „Kniha Fit za 15 minút denne je postavená na rovnakom princípe ako moje videá,“ vysvetľuje Zuzka Lightová. „Nájdete v nej 30-dňový cvičebný a stravovací plán. Môžete ho dodržiavať po častiach, ktoré sa dajú prečítať a odcvičiť za 15 minút, podobne ako moje YouTube tréningy. V tomto zmysle kniha moje video tréningy opakuje, ale je tu jeden rozdiel. Každé 15-minútové tréningové video je samostatná, no v konečnom dôsledku nekompletná fitnes jednotka.“

Zatiaľ čo YouTube videá sú individuálnym tréningom bez uceleného konceptu, kniha Fit za 15 minút je kompletným programom zahŕňajúcim aj výživu. Sú tu tréningy, recepty a motivačné rady na vytvorenie plánu od začiatku do konca, pomocou ktorého dosiahnete úžasné výsledky.

Zuzka Lightová patrí k najinšpiratívnejším fitnes trénerkám servera YouTube, kde má stovky miliónov fanúšikov. Je spoluzakladateľkou stránky Bodybuilding.com a zakladateľkou portálu ZuzkaLight.com. Vďaka príjemnej povahe, štýlu a hlasu sa stala jednou z najväčších autorít v oblasti fitnes a zdravia.
Spoluautor Jeff O’Connell je šéfredaktorom portálu Bodybuilding.com, najväčšieho online magazínu o zdraví a fitnes. Predtým pôsobil ako šéfredaktor časopisu Muscle & Fitness a redaktor v Men’s Health.

Milan Buno, 18.5.2016

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.