bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skBývalý majster sveta v boxe Vladimir Kličko a jeho metóda zvládania výziev

Čo čakať od knihy bývalého boxera? Niečo športové, len o boxe...alebo to bude opäť nejaká silne motivačná kniha na spôsob už toľkých príbehov športovcov?

Nuž, kniha Prijmi výzvu od Vladimira Klička vás príjemne prekvapí. Úplne iný koncept, iný štýl a prístup. Precízne zostavený postup, metóda ako sa nastaviť a prijímať výzvy. Ako ich vedieť spracovať, zvládnuť a vyťažiť z nich.

Pravidelne každý deň trénuj! Veľké plány hynú vo všedné dni. Keď dôjde na presadzovanie plánu v bežnom živote, motivácia rýchlo zmizne. Vtedy pomôže iba sebadisciplína.

So spoluautorkou analyzujú cestu Vladimira Klička na vrchol, keď ešte bol aktívnym športovcom.  Ako možno viete, Kličko bol jedným z najúspešnejších boxerov všetkých čias. Dlho kraľoval rebríčkom v kategórii ťažkej váhy – a okrem toho sa mu ako málokomu predtým podarilo nadchnúť ľudí svojou povahou a schopnosťami, či už v ringu alebo mimo neho.

Mal neuveriteľne silnú pracovnú morálku, čo tiež prispelo k jeho úspechu. A v knihe sa to snaží všetko odovzdať čitateľovi - ako opustiť svoju zónu pohodlia, aby ste mohli prijať a úspešne zvládnuť akúkoľvek výzvu.

Pozrite si EXKLUZÍVNE video s Vladimirom Kličkom
pre slovenských čitateľov:

Ku knihe Prijmi výzvu vychádza aj Pracovný zošit, v ktorom nájdete konkrétne pokyny, ako rozvíjať silu vôle praktickými mentálnymi a fyzickými cvičeniami, tipmi a audiovizuálnymi vysvetleniami na stiahnutie.

Je to kniha, ktorá inšpiruje, môže naštartovať, podporiť vás...ale musíte chcieť. Vyžaduje si totiž sústredené a aktívne čítanie.

V minulosti som bol členom ukrajinského boxerského tímu a v roku 1996 sa mi naskytla príležitosť zúčastniť sa olympijských hier. Mal som v tom jasno – chcel som zlatú medailu! A tú som aj získal. Následne som sa rozhodol preniknúť do sveta profesionálneho športu, a čo viac – chcel som sa stať tým najlepším a spolu s bratom Vitalijom vybojovať všetky tituly tých najdôležitejších boxerských zväzov. Tento cieľ som mal živo pred očami. Videl som seba, svojho brata, ako nosíme všetky opasky.

Nazval som ju manažmentom výziev. Podstatou tejto filozofie je schopnosť spraviť z problémov výzvy. Aby mali k nej všetci prístup a aby ju mohol každý kedykoľvek využiť, vyvinuli sme s tímom Klitscho Ventures metódu F. A. C. E. the Challenge.

Milan Buno, knižný publicista

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.