bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skBláznivá a napínavá nájomná vrahyňa

Vynikajúca oddychovka, v ktorej sa mieša triler, krimi a čierna komédia. Hlavnú hrdinku, smoliarsku spisovateľku Finlay si obľúbite a rýchlo jej podľahnete.

Nájomná vrahyňa

To je novinka Nájomná vrahyňa na materskej.

„Jeden z najlepších trilerov roku 2021“ napísali v Suspense Magazine a podľa New York Public Library je to dokonca „jedna z najlepších kníh roku 2021“.

Nová kniha, na ktorej Finlay práve pracuje a ktorú sľúbila odovzdať svojej literárnej agentke, ešte nie je hotová, jej bývalý manžel vyhodil ich opatrovateľku bez toho, aby ju na to upozornil, a ráno musela poslať svoju štvorročnú dcéru do škôlky s vlasmi oblepenými lepiacou páskou.

Keď niekto počas obeda začuje Finlay diskutovať o zápletke svojho nového románu so svojou agentkou, pomýlia si ju s nájomnou vrahyňou a Finlay neúmyselne prijíma ponuku zbaviť sa problémového manžela obete, aby si zarobila peniaze a splatila tak všetky potrebné účty, ktoré sa jej už kopia pri predných dverách... no čoskoro zistí, že spáchanie zločinu je v skutočnom živote oveľa ťažšie než vo fiktívnom svete.

„Vtipná Nájomná vrahyňa na materskej je sčasti komédia omylov, sčasti uvažovanie o morálke, ale aj príbeh o rodičovstve, škaredých rozvodoch, snahe znova sa postaviť na vlastné nohy a zároveň o tom, aké je byť nájomnou vrahyňou. Je to skvelá, podnetná, zábavná, ale aj dojímavá záhada, ktorá nikdy nie je nudná,“ napísali v South Florida Sun Sentinel.

Hlavnú hrdinku Finlay si rýchlo obľúbite – je šarmantná, rozkošná a zároveň nikdy neviete, čo od nej môžete čakať. Dokáže prekvapiť, to verte J Jedna uletená scénka strieda druhú, niekedy je to až absurdné a vy sa kráľovsky bavíte. Nie každý dokáže napísať triler, v ktorom všetko obráti hore nohami, je to napínavé, svižné, dynamické...a pritom zábavné. Riadna dávka čierneho humoru, bláznivé situácie a neodolateľná Finlay.
Taká je Nájomná vrahyňa na materskej.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.