bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skTešíme sa na vás na Bibliotéke!

...a pripravili sme pre vás množstvo zaujímavostí, krst knihy, stretnutia so spisovateľmi, máme pre vás darčeky a extra kupón, vďaka ktorému ušetríte. Veríme, že náš stánok neprehliadnete. Okrem množstva ľudí, ktorí sa budú chcieť k nám dostať :-), nás spoznáte aj podľa novej úpravy. Pozrite si fotky, ako sme z holých stien a poličiek vytvorili stánok s tisíckami kníh. Najskôr však zopár informácií, aby ste si to u nás dokonale užili.

bux.skKnižný veľtrh v bratislavskej Inchebe potrvá oddnes do nedele, každý deň od desiatej do šiestej. Vstupné je symbolické jedno euro, ale my vám ho vrátime a k tomu pridáme ďalšie štyri eurá. Príďte si do nášho stánku po kupón v hodnote 5€, ktorý dostanete za nákup nad 15€ - využijete ho kedykoľvek do konca novembra na našom novom webe BUX.sk.

A s nami ušetríte ešte viac:
-         Na všetky novinky a bestsellery sme dali zľavu 15%
-         Vybrané knihy získate lacnejšie až o 90%: stredová časť je rozdelená na päť cenových hladín. Knihy za 1€, 2€, 3€, 4€ a 5€.

Všetkých kníh máme dosť, počas veľtrhu budeme dopĺňať ich počet, ale pozor – najmä pri knihách za euro či dve eurá sa môže stať, že sa úplne vypredajú. Tak neváhajte a príďte si vybrať knihy za neskutočné ceny.
Knihy od 1€   90% zľava

Čo vás ešte čaká v stánku Ikaru?

Okrem noviniek a bestsellerov, samozrejme, nechýbajú všetky naše encyklopédie – napríklad novinky Veda či Príroda si môžete kúpiť až o 10€ lacnejšie. Nádhernú encyklopédiu Univerzum kúpite v našom stánku až o 20€ lacnejšie – za skvelých 79€!

Encyklopédie

Mám talentŠTVRTOK
Dnes, vo štvrtok, sa o 14:20 predstaví v literárnej kaviarni Panta Rhei naša autorka Mirka Ábelová so zbierkou poézie Striptíz a po nej o 16:00 najznámejší séfkuchár Jaroslav Žídek. Hovoriť bude nielen o svojej knihe Šéfkuchár v paláci:-)

V tom istom čase od 16:00 do 17:30 si môžete pozrieť tri skvelé autorky z projektu Mám talent. V stánku Literárneho centra a Zväzu kníhkupcov a vydavateľov Slovenska budú diskutovať Eva Ava Šranková (vyšla jej historická romanca Izabela. Láskou spútaní), Edita Nemcová (román Všetko mohlo byť inak) a Miroslava Ábelová (zbierka poézie Striptíz i spoločná zbierka s ďalšími ôsmimi autormi Sólo pre 9 hlasov). Moderátorom bude Ľudovít „Mravec“ Jakubove.

Nepriateľ štátuSOBOTA
V sobotu 5.novembra o 14:00 budeme v literárnej kaviarni Panta Rhei krstiť voľné pokračovanie série V tieni mafie – Nepriateľ štátu od Jozefa Kariku. Román uvedú do života typickým mafiánskym spôsobom Oskar Rózsa a Erich „Boboš“ Procházka, ktorí zároveň predvedú svoje muzikantské umenie. Moderátorom bude Dado Nagy.

V sobotu si urobte čas aj o 11:00 – v literárnej kaviarni Panta Rheivyspovedá moderátor autora bestsellerov Idioti v politike, Zóna nadšenia, Zastavte Dubčeka!, Kód 9 a najnovšieho hitu Sezóna potkanov.

NEDEĽA
V nedeľu si o 12:00 príďte pozrieť Rasťa Piška, ktorý bude rozprávať o novinke Bohémska kolonáda.

KnihyČo ešte bude na Bibliotéke?

Okrem množstva spisovateľov, diskusií a kníh budú na veľtrhu  desiatky sprievodných podujatí. Po prvý raz sa uskutoční Festival detskej knihy, ktorého cieľom je motivovať deti k záujmu o literatúru a čítanie. Milovníci kulinárskeho umenia sa potešia novému sprievodnému podujatiu s názvom Čítame s chuťou – o talianskom rizote, kvalitných vínach, kuchárke v gatiach, o čokoláde.

Najdrahšou knihou tohtoročnej Bibliotéky je vzácna Biblia Dalí, viazaná v červenej koži, zdobená zlatorezom a pozláteným odliatkom podpisu Dalího s osadenými drahokamami. Biblia s reprodukciami biblických výjavov od Salvadora Dalího v luxusnom vydaní vyšla na Slovensku ako celosvetový unikát.

Počas Bibliotéky sa bude konať aj festival spoločenských hier. Jeho súčasťou budú majstrovstvá Slovenskej republiky. Zastaviť sa môžete aj vo veľtržnom kine, či na výstave vzdelávania a didaktickej techniky.

Tak čo, vybrali ste si?
Veríme, že áno.
Tešíme sa na vás v stánku Ikaru, ktorý sme takto pripravovali včera večer do ôsmej hodiny:

 Stánok Ikar

Stánok Ikar 2

Stánok Ikar 3

Stánok Ikar 4

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(3. novembra 2011 v 10:17)
super truper to vyzerá a podla mna aj bude, len skoda ze nebyvam v bratislave a ze mi to ujde :) tak nech sa vam dari
(3. novembra 2011 v 15:47)
Eeeej, kusa to mám z KE ďaleko:-(
(4. novembra 2011 v 8:59)
no z Košíc je to naozaj ďaleko. ale pre dobrú knihu netreba chodiť taký kus. stačí klik na bux.sk a určite si niečo vyberiete :-)