bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe iBux.skAugustové knižné akcie v kníhkupectve BUX.sk

Vážení zákazníci, v auguste sme si pre vás pripravili niekoľko zaujímavých akcií. Veríme, že si v každej z nich nájdete to svoje a v niektorej z nich určite aj darčeky pre svojich blízkych.

VEĽKÝ LETNÝ VÝPREDAJ POSLEDNÝCH KNÍH

V auguste si môžete vybrať za mimoriadne znížené ceny z ponuky Totálneho výpredaja posledných kusov. Tajomstvo nízkej ceny je práve v tom, že ide o posledné knižky. Tie nám uvoľnia priestor ďalším novinkám. Ideálnou voľbou pri objednávke kníh z tejto ponuky je objednávka na dobierku. Zaistíte si tak rýchle expedovanie vašej objednávky.

ŠPECIÁLNA LETNÁ PONUKA

Špeciálna letná ponuka je akciou, v ktorej nájdete niekoľko žánrov pre najmenších čitateľov, deti a domáce gazdinky. Knihy určené pre cvičenie s deťmi, komixy, maľovanky a rébusy rovnako ako beletria sú knihami, ktoré potešia najmenších. Kuchárske knihy môžu byť skvelým darčekom pre mamičky a babičky.

PRÁZDNINY NA SLOVENSKU

Pre niekoho je cieľom zahraničie. Pre iných nekonečné krásy vo vlastnej domovine. Poznáte tie najkrajšie miesta ktoré doma máme? V tejto akcii sme si pre vás pripravili pestrý výber inšpiratívnych kníh venovaných Slovensku, pamiatkam a možným turistickým cieľom.

AUGUSTOVÁ KNIŽNÁ ZÁBAVA

Čo by to bolo leto, keby k nemu nepatrila zábava? Dokonca aj tá knižná má podobné účinky. Spríjemnite si leto vtipnými, ironickými, alebo len originálnymi humornými príbehmi v známych a úspešných knihách.                                      

NOVINKY V PREDPREDAJI

Len pripomíname, že všetky knihy v predpredaji sú predávané so zľavou až 22% pre prihláseného zákazníka na BUX.sk. Neprihlásený zákazník môže nakupovať so zľavou 20%. S rovnakou vysokou zľavou môžete nakupovať aj horúce knižné novinky s uvádzacou zľavou.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.