bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skAudrey Carlanová a Posvätný pokoj

Kriste, bola ako bohyňa. Stelesňovala všetko, čo som kedy u ženy chcel. Inteligenciu, silu, láskavosť, a čo pre mňa znamenalo najviac – vernosť. Nemusel som sa obávať, že moje vtáčatko zablúdi k inému nápadníkovi. Mal som v nás tú najväčšiu dôveru. Tak ako som si bol istý, že zem je guľatá, vedel som, že pokiaľ sa k nej budem dobre správať a nezradím jej dôveru, bude navždy moja.

 

Po Večnej vášni je tu Posvätný pokoj. Pokračuje šteklivá séria od autorky románov Dievča z kalendára – a opäť si prídu na svoje všetky dámy, ktoré milujú romantiku, vášeň a príbehy iskriace erotikou.

Tantrická joga pomáha telu, mysli a duši spojiť sa s partnerom s takou intenzitou, akú človek pri bežnom vzťahu nezažije. Je zmyselná  a vhodná pre ľudí, ktorí skutočne v niečo veria. Amber St. Jamesová nevie, v čo veriť. Má dvadsaťdva rokov a všetko svoje úsilie vynakladá na štúdium medicíny, aby sa stala pediatričkou. Je jednou z najlepších študentov v ročníku, preto nemá čas na mužov. Zlom v jej živote nastane v okamihu, keď potrebuje urobiť skúšku z ľudskej sexuality. Tento predmet je pre ňu veľkou neznámou – z náboženských aj osobných dôvodov. 

Dash Alexander je tým najvyhľadávanejším učiteľom v Lotose. Vďaka svojmu výnimočnému štýlu učenia, pokojnej povahe a sexi telu sa ženy okolo neho zbiehajú ako supy. Keď sa dozvie o Amberinom probléme so záverečnou prácou, ponúkne jej pomoc. Má však jednu podmienku. Amber má byť jeho asistentkou na hodinách tantrickej jogy. Dash postupne preniká do Amberinej mysle aj duše, lenže z fyzickej stránky stojí medzi nimi vážna prekážka, niečo, čo je pre Amber posvätné.

Posvätný pokoj je nádherný ľúbostný príbeh plný vášne, divokého sexu, ale aj úzkosti a obáv. Chvíľami doslova cítite elektrizujúce napätie medzi Amber a Dashom. Je to zmyselná cesta dvoch ľudí, spojenie ich sŕdc a duší. Audrey opísala svet jogy naozaj sexi a vzrušujúco, takže nebude prekvapujúce, ak ju po dočítaní budete chcieť skúsiť. Zároveň je to osviežujúci pohľad na lásku a spojenie dvoch milujúcich sa ľudí.

Knihy Audrey Carlanovej sa ocitli na prvých priečkach bestsellerov New Yorku Times, USA TodayWall Street Journal.
Píše šteklivé ľúbostné príbehy, ktoré čitateľom prinášajú romantiku, erotiku a občas ich aj poriadne rozpália. Keď nepíše, učí jogu, popíja vínko so svojimi spriaznenými dušami alebo číta nejaký romantický príbeh.

Začítajte sa do novinky Posvätný pokoj:

Sakrálna čakra

Celé stáročia sa cvičenie jogy spájalo s mnohými druhmi jogových disciplín. Tantrická joga pomáha predovšetkým s otvorením každej čakry, no hlavne tej druhej, ktorá sa nazýva sakrálna. Táto čakra je známa ako zdroj túžby a rozkoše a je prameňom našich pocitov, pôžitku a zmyselnosti. Nachádza sa v panvovej časti nášho tela.

AMBER

„Tantrický sex? Zo všetkých ľudí na svete si si práve ty vybrala na svoj koncoročný projekt kurzu ľudskej sexuality tantrický sex?“ Genevieve sa prechádzala po jogovom štúdiu a platinové vlasy po plecia sa jej mihali a poskakovali. Guľaté bruško akoby ju viedlo, kým zapaľovala sviečky.
Pomohla som jej rozmiestniť okrúhle vankúše a jogové kvádre, ktoré pomáhajú klientkam na prenatálnej joge pri nespočetnom množstve pozícii.
„Prečo je také ťažké tomu uveriť?“ opýtala som sa s náznakom sarkazmu v hlase.
Moja najlepšia priateľka zastala, položila si dlane na sedemmesačné guľaté bruško a začala si ho hladiť kruhovými pohybmi. Bábätko buď kopalo, alebo nepríjemne tlačilo do maminho tela.
Genevieve si vzdychla a pritlačila si dlaňou na brucho. „Neviem. Je to čudné u niekoho, kto...“ Stíšila hlas a poobzerala sa po miestnosti. Hodina sa ešte nezačala a najbližších dvadsať minút sa ani nemala začať. Na obzore nebolo ani živej duše.
„Kto ešte nemal sex?“ opýtala som sa na rovinu. Nebolo žiadnym tajomstvom, že som ešte stále panna. Bolo to moje rozhodnutie, ktoré som neurobila len pre vieru v Boha– aj keď som k nemu prechovávala tú najväčšiu úctu – ale aj pre vieru v seba samu a v moju pevnú vôľu.
Prikývla. „Áno.“ Zasyčala. „To, že študuješ funkciu sexu v spoločnosti a ako súvisí s tvojím lekárskym odborom, my dáva zmysel, ale tantrický sex je ako celok veľmi zmyselný. Fyzicky, duševne...“ vydýchla. „Ako chceš pochopiť tantrický sex bez toho, aby si to vyskúšala?“
Položila som si ruky na bedrá a prižmúrila oči. „To, že som nemala sex, neznamená, že nemám naštudovaný každý kúsok ľudského tela. Dofrasa, Vivvie, stavím sa, že viem o tom, ako dosiahnuť vaginálny orgazmus viac, než deväťdesiat percent ľudí, ktorí aktívne praktizujú pohlavný styk.“
Genevieve zagúľala očami a zhlboka sa nadýchla. „No dobre, ale čo chceš odo mňa? Zvyčajne so mnou nepreberáš detaily svojich kurzov. Tak prečo teraz?“
„Chcem ťa poprosiť o pomoc,“ zaškerila som sa.
Naklonila hlavu nabok a hľadela na mňa svojimi tmavými očami a rozbaľovala podložku na cvičenie.
„O akú pomoc?“
„Opýtaj sa učiteľa tantrickej jogy, či by som mohla sedávať na jeho hodinách a pozorovať.“
Zažmurkala, akoby čakala, že jej poviem niečo viac. „To je všetko? Veď Dash je veľmi priateľský. Prečo sa ho neopýtaš sama?“
Dash.
To meno pre mňa predstavovalo všetko, po čom žena túži – vysoký chlap s dokonalým telom, tmavými blond vlasmi a tými najúžasnejšími karamelovými očami, aké som kedy videla. Tie oči boli ako vytesané z jantáru. Vždy som ho videla len z diaľky, šlo však o moje rozhodnutie, pretože mal okolo seba veľmi jedinečnú auru, pre ktorú som si pripadala znovu ako pubertiačka. Nie ako dvadsaťdvaročná žena, ktorú práve prijali na štipendium do elitného medicínskeho programu Kalifornskej univerzity v Berkeley a Kalifornskej univerzity v San Franciscu.
Mohla som si vybrať z viacerých škôl, ako sú Stanford a Irvine, no nemohla som odísť od svojich starých rodičov. Starali sa o mňa od narodenia, pretože moja mama pri pôrode zomrela. Chcela som byť s nimi ešte tých pár rokov, čo im zostávali. Dlhovala som im to. A Genevieve mi bola blízka ako sestra, ktorú som nikdy nemala. Náš vzťah som si veľmi vážila. Poznala ma a akceptovala moje životné rozhodnutia ako málokto. Nechcela som opustiť San Francisco, svojich starých rodičov, ani Genevieve – hlavne keď sa jej mal o dva mesiace narodiť synček.
Ponaťahovala som si krk, aby som uvoľnila napätie, ktoré ma premohlo už len pri myšlienke na Dasha Alexandra. „Poslala som mu zopár e-mailov a nechala som mu tu v centre odkaz. Odpísal mi, že jeho hodiny sú súkromné a nerád by vystrašil niektorého klienta tým, že ho bude niekto pri cvičeniach pozorovať.“
Vivvie sa doširoka usmiala. „Rozumiem. Ten kurz je... dosť zložitý.“ Zamerala sa na tie dve slová, akoby to boli kvapky sirupu, ktoré sa roztekajú po palacinkách. Drahocenné a božské, keď sa spoja dokopy.
„Preto som tu. Musíš sa s ním porozprávať. Ty sa s ním priatelíš. A okrem toho si mu už pri tých hodinách asistovala.“
Genevieve vypúlila oči. „To je pravda, ale neopováž sa to spomínať pred Trentom.“ Pošúchala si bruško, v ktorom nosila jeho dieťa. „Keby si mu pripomenula môj vzťah s Dashom, znovu by šalel.“
Do tváre mi vystúpila horúčava a zaškrípala som zubami. „Ty si s Dashom niečo mala?“ Hore chrbticou sa mi vyšplhal nepríjemný pocit. Vivvie by si všimla akúkoľvek malú zmenu v mojom správaní a skočila by na to ako dieťa na trampolínu. Zaťala som zuby ešte silnejšie a snažila sa tváriť nedotknuto.
„Nie. Nič také, na čo teraz myslíš.“ Odhrnula si vlasy z krku a oviala si tvár. „Keď mu asistuješ na hodine, dochádza tam k mnohým dotykom, ale sex sme spolu nemali. Po hodinách som si musela dať studenú sprchu, aby som zo seba zmazala všetky náznaky emócií. Ten chlap má dar. To, ako otvára čakry, akoby odoberal vrstvy cibule, je veľmi intenzívne. Dostane sa priamo do toho korenistého vnútra v tebe takou rýchlosťou, že to vôbec nečakáš.“ Vivvie sa ďalej ovievala a líca jej jemne zalieval rumenec.
Čo by som dala za ten jej rumenec. Aby mi ho spôsobil priamo tento muž.
Odhrnula som si husté vlasy zo spoteného krku a zahľadela sa na svoju kamarátku. „Prosím, Vivvie. Potrebujem to. Je to môj posledný predmet a na jeseň začnem písať prácu. Nechala som si to na posledný možný semester, pretože... Veď vieš prečo. Je to jediný predmet, ktorý musím zvládnuť bez skúseností. Chcem čo najlepšie hodnotenie.“ Samozrejme, že som o svojich dôvodoch trochu klamala, ale to nemusela vedieť.
Genevieve stála predo mnou. Jej bruško štuchlo do môjho a obe sme sa zachichotali. „Na túto veľkosť si nikdy nezvyknem,“ zarumádzgala.
Položila som ruky na jej guľaté brucho, kde sa ukrýval môj budúci synovec, a snažila som sa odlíšiť jeho malé nožičky od hlavy a zadočku.
„Si moja najlepšia kamarátka. Moja sestra. Samozrejme, že ho poprosím, aby ti pomohol, ale musíš mi sľúbiť, že si zachováš otvorenú myseľ. Páry, ktoré tam chodia, chcú dosiahnuť hlbšie spojenie so svojím partnerom a vyšším ja. Viem, že tvoja viera a presvedčenie sa od toho líšia, ale nedovoľ, aby to ovplyvnilo tvoj zážitok.“
Prešla som jej dlaňami až dolu a preplietla naše prsty. „Sľubujem. Zachovám si otvorenú myseľ aj rešpekt.“
Uškrnula sa a zdvihla jedno obočie. „Fajn, porozprávam sa s ním. Využijem svoje presviedčacie schopnosti.“
„Presviedčacie schopnosti?“ Už pri pomyslení, že tie schopnosti môžu zahŕňať niečo sexuálne alebo osobné, mi vrela krv.
„Hej... pocit viny.“ Zachichotala sa.
Odfrkla som a vrenie sa zmenilo na jemné bublanie. Kriste na nebi, musím krotiť svoje vášne.
„A keď hovoríme o pocite viny... kedy už prestaneš Trenta týrať a vydáš sa zaňho?“ opýtala som sa uštipačne.
Genevieve nahlas vzdychla a pozrela sa do stropu. Celý bol pomaľovaný energickými dúhovými vírmi. Keď ležím na chrbte, tie farby sú pre mňa veľmi inšpirujúce. Zmenia to tu na pokojné miesto, v ktorom moja myseľ blúdi, zatiaľ čo telo oddychuje.
„Och, nepripomínaj mi to. Pýta sa ma na to každý deň.“ Rozhorčene pokrútila hlavou.
„A znova sa pýtam, prečo jemu aj sebe odopieraš potešenie z manželstva? O dva mesiace privedieš na svet svojho syna. Vieš, ako sa cítim, keď sa bábätká nerodia do manželstiev. Keďže som jedna z nich. No ty máš na výber. Ty ľúbiš Trenta. On ľúbi teba. Nosíš pod srdcom jeho dieťa. Tak prečo nechceš zabrániť tej stigme, že sa tvoje dieťa narodí ako bast... “
„Neopováž sa to povedať!“ Vivvie ma prerušila zabodnutím špicatého prsta do hrudnej kosti.
Au!
„Moje dieťa nebude bastard. Neurážaj ma tými tvojimi svätuškárskymi kravinami. Viem, že môj syn bude vychovávaný v Božej láske, či už sa narodí, alebo nenarodí do manželstva. Už sme o tom raz diskutovali a nemienim ti to opakovať. Chcem, aby si ma Trent vzal preto, že chce so mnou stráviť zvyšok života, lebo som žena, s ktorou chce byť navždy, nie preto, že v sebe nosím jeho gény.“
Tentoraz som vzdychla ja. „Vari nevidíš, že uctieva aj zem, po ktorej kráčaš?“
Zahryzla si do pery a prikývla. „Viem, ale nerobí to len preto, že som s ním tehotná?“
Musela som potlačiť zlosť. „Nie! Pre zmilovanie Božie. Si jedna z najinteligentnejších, najmilujúcejších a najmilších žien, aké poznám, no aj tak nie si ochotná vidieť si ďalej od nosa! Vydaj sa za toho chlapa! Prosím! Ak nie pre seba, tak to urob preňho, pre chlapčeka, ktorého nosíš v brušku.“ Intenzita môjho hlasu silnela s intenzitou môjho presvedčenia.
Genevieve na mňa ukázala ukazovákom s nechtom nalakovaným na červeno. „Prestaň. Viem, čo si o tom myslíš. Vydám sa zaňho, ale až keď nastane ten správny čas.“ Pery mala našpúlené a sánku silno zaťatú.
Prepáč, Pane. Snažila som sa.
„Prepáč,“ ospravedlnila som sa a myslela som to úplne vážne. Každú noc som sa za ňu modlila, aby sa jej zahojili rany po smrti rodičov, aby bola silná pre svojich súrodencov a všetkých okolo. A každú noc som sa modlila, aby sa vydala za Trenta Foxa a zachránila svoje dieťa od rokov posmeškov. Decká, ale aj dospelí dokážu byť krutí. Pocítila som to na vlastnej koži.
Genevieve sa zamračila, no hneď na to sa zasmiala. „Ďakujem. Mala by si sa viac zamerať na seba. Rada by som vedela, čo si ten nad nami myslí, keby si si s Dashom Alexandrom po jednej z jeho hodín išla trošku zašantiť!“ zahlásila a oči sa jej vo svetle lámp nad nami zaleskli.
Otvorila som ústa a znovu ich zavrela. „Ako to vieš?“ zalapala som po dychu.
Zachichotala sa. „Ty máš Boha... ja mám ženskú intuíciu. A moja intuícia mi hovorí, že posledné dva roky máš naňho chuť. Čo je pravdepodobne dôvod, prečo si sa ho to nešla opýtať osobne.“
Zatĺkanie by v tomto prípade nemalo zmysel. Okrem toho, Biblia nás učí, aby sme boli vždy úprimní. „Dash je krásny muž. To nepopieram.“ Zdvihla som bradu a čakala na jej odpoveď.
Genevieve sa zaškerila a pozrela sa na niečo alebo niekoho za mojím chrbtom. „Ahoj, Dash, skvelé načasovanie. Práve sme sa o tebe rozprávali.“ Uškrnula sa.
Celé telo mi stuhlo. Keby sa ma v tej chvíli niekto dotkol, celkom určite by som sa rozlámala na milióny kúskov, ktoré by sa rozleteli na všetky strany. Zhlboka som sa nadýchla a otočila. A tam stál on – muž, ktorý sa usídlil v každej mojej hriešnej myšlienke, odkedy som ho pred dvomi rokmi po prvý raz uvidela. Muž, ktorého som si predstavovala, keď som sa obšťastňovala pod ručne šitou prikrývkou v skorých ranných hodinách v dome starých rodičov.
Dash Alexander.

DASH
Mlčky som stál s rukami prekríženými cez prsia a škeril sa na hriešne sexi brunetku. Podľa nej som krásny. Zaujímavé.
Genevievinu kamarátku som v Lotose už pár ráz videl. Vlastne som ju videl aj cvičiť, keď k nám chodievala na hodiny jogy. Mala dokonalé štíhle telo, ako stvorené na oveľa náročnejšie asány alebo jogové pozície, ako hovoria západniari.
Zelené oči jej žiarili ako smaragdy a ich mačací tvar jej dodával ešte väčší pôvab. Kolená sa mi však nepodlamovali z jej očí, ale z hustých dlhých tmavohnedých vlasov. Mávala ich rozpustené, rovné, s cestičkou v strede a zakrývali jej plné poprsie. Najviac sa mi páčil ich prirodzený odtieň, lesk v lúčoch prenikajúcich cez otvorené okno, ktoré musela Genevieve pred začiatkom hodiny zatvoriť. Predpokladal som, že si ich nefarbí. Za dva roky, čo som ju v Lotose stretával, sa vzhľad jej vlasov ani trochu nezmenil. Čo by som dal za to, keby som si mohol tie pramene omotať okolo zápästia a jemne ju ťahať, kým by som sa hostil na jej odhalenom krku.
Amber vždy pôsobila jednoducho, napriek tomu z nej vyžarovalo niečo, čo oslovovalo tie najhlbšie miesta muža. Prebúdzala vo mne ochranársky inštinkt a to na mňa pôsobilo ako silné afrodiziakum. Na takéto pocity som nebol zvyknutý, ale za roky tantrickej praxe som sa naučil, že nemám potláčať ani skrývať reakciu na ľudí okolo seba. Adrenalín mi nedvíhal v žilách iba jej vzhľad, ale aj jej energia. Magnetické pole okolo nej prskalo a miešalo sa s mojím v tom najzmyselnejšom tanci. Najradšej by som ju objal a ponoril sa do jej duše.
Po dlhšom období pokoja som stvrdol. Spustil som si ruky pred rozkrok, aby som ju nevyľakal. Pôsobila ako vtáčatko, ktoré sa chveje pod ťarchou môjho pohľadu, pripravené kedykoľvek uletieť. A ja som chcel, aby urobila pravý opak. Aby na mňa reagovala ako hrdý páv, ktorý roztiahne chvost a vystaví na obdiv svoju pravú krásu. Nechcel som sa pozerať len na jej nahé telo, ale aj na jej odhalenú dušu.
Aj keď bola vysoká minimálne meter sedemdesiatpäť, v mojej prítomnosti sa zhrbila, akoby sa mi mlčky podriaďovala alebo, čo by bolo horšie, akoby sa ma bála. Podal som jej ruku a upokojujúco sa na ňu usmial.
„Dash Alexander. Nemôžem uveriť, že sa konečne zoznámime.“
Pozrela mi na ruku, akoby sa pripravovala na boj. Vystrela plecia a chrbát a potriasla mi rukou. Zaškeril som sa a potiahol som ju za ňu. Nebola na to pripravená, a presne to bol môj zámer. Keď mi narazila do hrude, objal som ju okolo pása a rýchlo ju pobozkal na jedno líce a hneď na druhé. Nemohol som si pomôcť a musel som sa jej perami jemne obtrieť o hodvábnu pokožku až na spánok, na ktorý som jej vtisol ďalší nežný bozk. Zalapala po dychu. Ten rýchly nádych a dotyk jej prstov na bruchu mi úplne opantali zmysly.
To vystrašené vtáčatko po mne túžilo. Príťažlivosť medzi nami ju obkolesila ako jemná hmla. Do nosa mi udrela omamná vôňa jahôd. Stisol som ju v objatí a trocha odstúpil.
Nesústredene sa na mňa zadívala.
Pokrútila hlavou a niekoľkokrát zažmurkala. „Som Amber... Amber St. Jamesová.“
Usmial som sa a chytil jej líce do dlane. Keď sa mi o ňu oprela, zasiahla ma vlna mužskej pýchy. Palcom som ju pohladil po lícnej kosti a obdivoval červeň, ktorá jej zaliala obe líca. Nemala mejkap a to sa mi na ženách veľmi páči. Prirodzená krása.
„Amber, rád ťa spoznávam.“
Chvíľu sme sa na seba pozerali a naše telá vsakovali energiu toho druhého zvláštnym kozmickým spôsobom, aký zažívam na svojich hodinách, no nikdy nie v súkromí.
„Dash, som rada, že si prišiel,“ prerušila Genevieve naše erotické pohľady. „Amber chodí na medicínu a potrebuje sa naučiť všetko o praktikách tantrického sexu na predmet ľudská sexualita. Myslela som si, že ty ako náš guru by si jej s tým mohol pomôcť.“
Pozrel som sa na Genevieve. Pohladila si guľaté bruško. Okamžite som si spomenul na roztržku, ktorú som pred pol rokom vyvolal medzi ňou a jej priateľom. Niekedy je dosť otravné, keď niekomu dlhujete službu. Vtom mi však niečo napadlo. Geniálny nápad, ktorý by nepomohol iba Amber so školou, ale vyriešil by aj môj veľký problém.
Zízal som na Amber a obzrel sa na Genevieve. Zopäla ruky, akoby sa modlila, ibaže to nebola modlitba. Ona doslova žobronila. Nečujne vyslovovala: „Prosím, prosím, prosím.“
„V poriadku, ale pod jednou podmienkou.“
Amber zasvietili zelené oči a pery sa jej sformovali do hanblivého úsmevu. „Akou?“
Jej hlas znel vďačne a to sa mi páčilo. V skutočnosti som chcel toho oveľa viac a tešil som sa na chvíle, keď ma bude jej vďaka obklopovať pri oveľa primitívnejšom spojení.
V duchu som si vybavil Amber v rôznych sexuálnych polohách. Amber v polohe jab-jum, pri ktorej mi sedí v lone otočená tvárou ku mne. Zakloním jej hlavu a jej vlasy ma budú štekliť na stehnách. Vychutnal by som si jej prsia, stláčal jej bradavky, kým by sa nezmenili na stvrdnuté bobuľky. Naše sakrálne a koreňové čakry by sa spojili, keď by som sa do nej ponoril a prebudil levicu, skrytú v ovčej koži.
„Najviac sa toho naučíš, keď sa budeš na hodinách zúčastňovať.“
V miestnosti zazneli dva vzdychy.
„Dash... asi by si mal niečo vedieť,“ ozvala sa Genevieve.
„A ako by som sa zúčastňovala na hodinách?“ Amber prižmúrila oči a prekrížila si ruky cez prsia.
Klasická obranná póza. Tú som nečakal. Určite nie od ženy, ktorá práve prezradila, že ju priťahujem, a zareagovala, len čo som sa jej dotkol. Možno niekoho mala. V hrudi sa mi zažala iskierka, ktorá sa rýchlo rozhorela na plameň.
Žiarlivosť. To bola pre mňa novinka. Nepamätám sa, kedy som naposledy žiarlil. Hlavne na ženu, ktorú som takmer nepoznal, a už vôbec nie na jej partnera, ktorý možno ani neexistoval.
Stlmil som hlas, aby nemala pocit, že na ňu tlačím. „Znovu mi odišla asistentka. Nijaká nevydrží dlhšie než osem týždňov.“
Amber stiahla obočie. „Tak dlho trvá kurz pre páry? Osem týždňov?“
Prikývol som. „Áno, hoci niektorí si ho predĺžia, aby popracovali na detailoch.“
„Musím ti asistovať nahá?“
Nedokázal som sa ubrániť smiechu. S Genevieve sme sa nahlas rozprávali na tom roztomilom dievčati, čo sa po celý čas nedokázalo uvoľniť. Z každého póru mu sršala nevinnosť.
„Nie, aj keď nepopieram, že tá predstava je... veľmi lákavá.“
Započúval som sa do jej hlasného dýchania – pomalé nádychy a dlhé výdychy. Jej dýchanie mi napovedalo, že tú techniku už mala nacvičenú. Možno z iných nepríjemných situácií. A vtedy som sa začal cítiť previnilo. Existovalo tak veľa nesprávnych predstáv o tantre a môj kurz sa nazýval Tantrický sex a joga pre páry–nečudo, že si pod tým predstavila niečo iné.
Keď som si všimol, že sa cíti nepríjemne, podišiel som k nej a položil som svoju ruku na jej plece. Nebol som si celkom istý, či to robím na svoje alebo jej uzemnenie, no celkom určite som sa cítil lepšie. „Všetci majú na sebe štandardný odev na jogu, aj keď odporúčam, aby bol na niektorých častiach tela voľnejší, aby sa dali chytať a hladiť. Ubezpečujem ťa, že to nie sú miesta všeobecne považované za sexuálne.“
Amber si zahryzla do plnej ružovej pery. Môj vták ten pohyb okamžite postrehol a vztýčil sa mi vo voľných nohaviciach. Znovu som si musel dať pred rozkrok spojené päste.
„Platí,“ povedala bez váhania.
Genevieve padla sánka a pomaly zažmurkala. „Amber, zlatko, nevieš, do čoho sa púšťaš.“
Vtedy som svoju kamarátku takmer prebodol pohľadom. „Chceš tým povedať, že robím niečo nevhodné?“
Vzdychla si a položila ruky v bok. „Nie, ale Amber je...“ Jej tmavé oči sa zahľadeli na dievča, ktoré sa rýchlo menilo na moju posadnutosť. „Amber je taká nežná.“
Tak v tom sme sa zhodli. Bola taká chutná, že som mal chuť oblízať každý kúsok jej tela a nájsť všetky sladké dobroty, ktoré sa skrývali pod jej oblečením.
Amber si vzdychla. „Ježiši, vďaka, mami. Nechcela by si ma poslať do izby za neslušné správanie?“ povedala posmešne.
„Amber, vieš predsa, že sa ťa snažím chrániť.“ Genevieve sa naozaj správala ako mama, a to, čo povedala, ma zabolelo.
„Pred kým?“ skočil som im do reči. „Predo mnou?“ Vo vzduchu okolo nás sa miešal šok s hnevom.
„Nie. Len som... ach. Som tehotná. Neviem, čo hovorím. Vyriešte si to vy dvaja. Amber, varovala som ťa. Dash, varovala som ťa. A teraz by ste svoju konverzáciu mohli dokončiť v odpočivárni. Rušíte moje kruhy.“ Genevieve sa pokožka okolo očí a líc natiahla, keď našpúlila pery a odvrátila pohľad. Jej prirodzená alabastrová pleť pôsobila v kontraste s krikľavo ružovým leskom na pery ešte svetlejšie, kým si šúchala bruško vo veľkých kruhoch.
„Poďme, Amber. Môžem ťa pozvať na kávu?“
Amber sklonila hlavu a prikývla. Plecia mala znovu spustené. „Jasné. Ďakujem.“
Zastal som pred ňou a prstom jej dvíhal bradu, až kým mi nehľadela do očí. „Nekráčaj so zvesenou hlavou. Svet by sa mal tešiť z tvojej krásy, ale nemôže, keď si stále hľadíš na končeky prstov.“

Milan Buno, literárny publicista

 

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.