bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skAko sa vrátiť do štádia zaľúbenosti po narodení bábätka?

Táto kniha má jasnú cieľovku: rodičia, ktorým sa nedávno či dávnejšie narodilo bábätko...ale aj tí, ktorí sa na to už chystajú a počuli čosi o partnerskej kríze po pôrode:)

BabatkoNuž, priznajme si to - po príchode dieťatka sa partnerský život ocitá naozaj v krízovom období.

Nová kniha Bábätko alebo manžel? predstavuje vo vzťahu záchranné koleso, ktoré prostredníctvom vedeckých výskumov, rozhovorov a osobných skúseností manželských párov privádza čerstvých rodičov späť k pocitom zamilovanosti a sexuálnej spontánnosti.

„Praktické rady pre rodičov, ktorí žijú vo svete špinavých plienok, popôrodných kíl a majú málo alebo žiadny voľný čas.“
Seattle Post-Intelligencer

 „Kerner píše z pohľadu muža, ktorý sa po pôrode cíti ako piate koleso na voze. Raykeilová zasa rozoberá vzrušenie novopečenej matky, ako aj úplné vyčerpanie, a už nehovoriac o pocite, že sa vôbec necíti sexi. Pragmatické a citlivé.“ Toto napísal Library Journal Review o novinke Bábätko alebo manžel? Je to zábavná kniha plná praktických tipov, ktorá je dosť osobná, miestami šteklivo nemravná, ale určite po nej rád siahne každý rodič po narodení bábätka.

ManzelZena„Prostredníctvom tejto knihy sa s vami chceme podeliť o naše vlastné osobné príbehy, rovnako ako o naše postrehy a podnetné diskusie, a to v mene mužov a žien, bez ohľadu na to, kde žijú a milujú sa aj popri bábätku,“ tvrdia skúsení autori Ian Kerner a Heidi Raykeilová

S humorom a nadhľadom nazerajú do hláv mamičiek a oteckov, objasňujú ich postoje a konanie, aby čitateľom dokázali, že aj napriek malému cudzincovi v ich posteli v sebe dokážu nájsť odtienky toho, čo na sebe vždy milovali. Prečítajte si, ako sa vrátiť do štádia zaľúbenosti a vášne, tak aby ste boli šťastní všetci. Matka, otec a najmä bábätko!

„Ťažšie než vymyslieť logistiku sexu popri bábätku bolo zistiť, čo sa to vlastne stalo s mojou úrovňou libida,“ usmieva sa Heidi a Ian dodáva: „Ak ma rodičovstvo naučilo len jedinú vec, je ňou fakt, že bez ohľadu na to, že sa živím ako expert na vzťahy, ani zďaleka nie som expertom vo svojom vlastnom vzťahu.

Príručka pre znovuobnovenie sexuálneho života po narodení dieťaťa.“
Redbook Magazine

BabatkoPozrite si niektoré príznaky, ktoré svedčia o tom, že ste sa tiež zaradili do tohto nešťastného „klubu“ popôrovných bezsexistov:):

 • Požiadali ste svojho pôrodníka, aby vám vystavil potvrdenie o ďalšom šestonedelí
 • Ohromujúci sex, ktorý ste kedysi mávali, jednoducho vyšumel
 • Televízor je zapnutý častejšie ako vy
 • Chcete, aby ste znova chceli sex, len ho proste... nechcete
 • Radšej by ste išli s deťmi na ihrisko ako na ďalšie rande s vaším partnerom
 • Vaše bábätko dostáva oveľa viac bozkov a maznania ako vy
 • Ste nahnevaný (a unavený) z toho, ako vždy iniciujete sex
 • Používate na internete prezývku ako „sexiotecko“ alebo „hladnámama1“
 • Predohra je pre vás drina
 • „Poďme na to“ sú teraz slová, ktorými sa začína hádka
 • Radšej by ste sa vyspali ako spali s vaším partnerom

Objednajte si novinku Bábätko alebo manžel?

Milan Buno
17.februára 2014

rodina

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.