bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skAko byť navždy silný a zvyšovať svalovú hmotu v tele?

Existuje univerzálny spôsob, ako si zlepšiť zdravie, predchádzať chorobám a zaistiť si dlhovekosť?
Dlhoročné štúdium a výskum doktorky Gabrielle Lyonovej hovorí, že áno! Zakladateľka Inštitútu pre medicínu zameranú na svalstvo pripravila vedecky podložený program, ktorý dokazuje obrovský význam svalov pre zdravie a dlhovekosť.
Navždy silní.

Svaly si automaticky spájame skôr s fyzickou silou a estetickou krásou, ale v skutočnosti sú kľúčové pre správne fungovanie tela. Silné kostrové svalstvo sa správa ako endokrinný orgán a výrazne ovplyvňuje zdravie aj starnutie. Toto sa autorke potvrdilo aj v lekárskej praxi – hoci mali jej pacienti rôzne zdravotné problémy, spájal ich práve nedostatok svalovej hmoty.

Pomocou nového sprievodcu si teraz dokážete reštartovať metabolizmus, nadobudnúť silu, predĺžiť život a prekonať všetko od obezity až po autoimunitné poruchy, okrem iného sa aj vyhnúť napríklad Alzheimerovej chorobe, hypertenzii a cukrovke. Jednoduché a zrozumiteľné tipy a triky vám pomôžu vybudovať si svaly bez ohľadu na vek alebo zdravotný stav.

„Táto kniha je vašou šancou zorientovať sa v  chaose. Informácie, o ktoré sa s vami podelím vám majú pomôcť dostať sa do dobrej kondície v súlade s vašimi vlastnými podmienkami. Starnutiu sa zabrániť nedá. Na nasledujúcich stranách však presne opíšeme, ako sa môžete vyzbrojiť proti nezdarom a udržať si telo pripravené na zdravie, ktoré vám vydrží na celý život,“ sľubuje doktorka Lyonová.

Ak budete cvičiť len zumbu a vynecháte posilňovňu, všetky kilogramy, ktoré schudnete, budú obsahovať tuk aj svaly. Tento bežný, ale mylný prístup nielenže oslabuje našu motiváciu a schopnosť donútiť sa k zmene, ale stenčuje aj samotné život posilňujúce tkanivo (čiže svaly), ktoré potrebujeme na to, aby sme sa obrnili proti silám starnutia a chorôb. Špecifický, dobre načasovaný silový tréning nezlepšuje len telesnú stavbu, ale umožňuje vám vykonávať každodenné činnosti a zároveň posilňuje vaše metabolické zdravie.
Aj ten nájdete v knihe Navždy silní.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.