bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skAk niečo bolo v móde, nájdete to v MÓDE!

Je to poriadna kniha. Má takmer 500 strán, váži necelé 3 kilá a budú z nej nadšené predovšetkým dámy. A páni majú ideálny tip na vianočný darček pre svoje polovičky, pretože takéto knihy sa len tak nevidia. A POZOR - iba teraz s uvádzacou zľavou neuveriteľných 15 EUR!

http://data.bux.sk/book/020/230/0202306/medium-moda.jpgAk sa chcete obliekať zaujímavo i osobito a vytvoriť si vlastný štýl, musíte sledovať nielen najnovšie trendy, ale občas sa vrátiť aj k tomu, čo bolo v minulosti. My vám v tom pomôžeme!

Práve vyšiel ideálny sprievodca MÓDA, ktorý vás prevedie od extravagancie starovekého Egypta až k legendárnym módnym domom. Najnovšie značky a prehliadkové senzácie. Očarujúca zbierka odevov a štýlov. Významné okamihy dejín módy. Doplnky.  Príbehy priekopníkov módy. 

Výpravná  obrazová publikácia MÓDA predstavuje obrazové dejiny všetkého, čo si ľudia obliekali. Prevedie vás storočiami, počas ktorých sa šaty z kusov nazberaných látok postupne premenili na dnešné prehliadkové senzácie.

„Móda nie je niečo, čo nájdeme len v šatách.
Móda je na oblohe, v uliciach, móda súvisí s nápadmi, s naším životným štýlom,
so všetkým, čo sa deje.“
 Coco Chanelová

m

MÓDA je fascinujúca zbierka odevov a štýlov, ktorá jasne ukazuje, ako móda odráža miesto svojho vzniku a danú dobu. Takmer 500 strán tejto unikátnej encyklopédie vám odhalí tajomstvá módy.
V knihe nájdete vizuálne bohaté katalógy, ktoré sú zostavené z obrazov, sôch i fotografií a doplnené odbornými komentármi.
Fotografická výprava do minulosti predstavuje klasické šaty zo všetkých uhlov a približuje detaily látok, krajčírskeho spracovania a doplnkov, ktoré práve z týchto šiat urobili kultové alebo jednoducho výnimočné kusy.

„Radosť z obliekania je umenie.“
John Galliano

Objednajte si unikátnu encyklopédiu MÓDA so zľavou až 15 EUR!!!
Kupit bux.sk

mZachytávajú významné okamihy dejín módy, napríklad momenty, keď sa sukne skracovali, aby odhalili kúsok pančušky, alebo keď si mládež natiahla džínsy a vytvorila vlastnú kultúru, keď sa červený koberec stal prehliadkovým mólom a celebrity začali navrhovať oblečenie.

Dvojstranové obrázky zachytávajú náladu spoločnosti alebo momenty stelesňujúce atmosféru doby – od extravagancie na kráľovských dvoroch po zrodenie fenoménu supermodelky.
Celostranové fotografie a prehľadové tabuľky s časovými údajmi rozprávajú príbeh priekopníkov módy, ktorí určovali štýl celých generácií, a návrhárov, ktorí módne ikony obliekali.

„Vždy som veril, že móda neexistuje len preto, aby ženy robila krajšími,
ale tiež preto, aby im dodala odvahu a sebavedomie.“
Yves Saint Laurent

mKniha MÓDA vznikla v spolupráci so Smithsonovým inštitútom, najväčšou múzejnou a výskumnou inštitúciou na svete, ktorá zastrešuje 19 múzeí a galérií, ako aj Národnú zoologickú záhradu. Celkový počet artefaktov, umeleckých diel a vzoriek v smithsonovských zbierkach sa odhaduje na 137 miliónov. Okrem toho múzeum spravuje 1,5 milióna knihovníckych položiek vrátane vzácnych tlačí a 2 520 kubických metrov archívnych dokumentov.

„Ten, kto povedal, že za peniaze si človek šťastie nekúpi,
len nevedel, kam ísť nakupovať.“
Bo Derek

Oblečením, ktoré nosíme, vyjadrujeme, kým sme.
Jedinečná encyklopédia MÓDA vám pomôže pochopiť, ako sa počas stáročí menila móda, ako sa vracia, ako ju využívajú celebrity a čo možno v móde opäť očakávať. Tak využite skvelú príležitosť a objednajte si túto knihu s úvadzacou zľavou 15€!

Milan Buno, 9.9.2014

m

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(8. októbra 2014 v 18:45)
Unikátna kniha. Fakt. Výborne prepracovaná a zo všetkých kníh o móde je táto najlepšie spracovaná. Veľmi sa mi páči.