bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skSeptembrová nálož lákavých knižných akcií na BUX.sk

Septembrová nálož lákavých knižných akcií na BUX.sk

September sa nám každý rok spája s novým školským rokom, koncom prázdnin, ale tiež lacnejšími dovolenkami. Víkendy si v ňom vážime o niečo viac a tak ich využívame na výlety do prírody. September ako taký ovplyvnil aj aktuálne tematické akcie na BUX.sk. Opäť si v nich nájde každý niečo zaujímavé a najmä podľa svojej chuti. Na čo sa môžete tešiť?

Prváčikova premiéra v škole

Všetko je raz po prvý raz. Aj prvá cesta do školy, prvé písmenká, prvé učebnice a hodiny s pani učiteľkou. Pre všetkých začínajúcich žiačikov tu máme pekný výber knižiek práve pre nich. Niektorým za odmenu, iným na posmelenie. So zľavou až do výšky 62% môžete najmenším odvážnym čitateľom nakúpiť prírastky do ich knižnice v nabitej septembrovej akcii. 

Viac na:  https://www.bux.sk/uputavky/prvacikova-skolska-premiera/

Spoznávajme Slovensko

Výber kníh zameraných na jedinečnosť a krásy Slovenska so zľavami a do výšky 80% poteší každého, pre koho Slovensko znamená viac ako len miesto pobytu a rodisko. Pestrý výber knižiek môže byť inšpiráciou na vlastné výlety.

Viac na: https://www.bux.sk/uputavky/spoznavajme-slovensko/

Detektívky "starej školy"

Knihy so zľavou do 80%, vďaka ktorým na chvíľu pozabudneme na sofistikované vyšetrovacie metódy a populárne severské krimi. Tentoraz sa vrátime ku klasickej detektívke. K vyšetrovateľom bez pripojenia na internet, ktorí sa spoliehajú na svoje inštinkty. S detektívnou klasikou prichádza aj napätie. Akcia samozrejme platí len do vypredania zásob, alebo do konca septembra.

Viac na: https://www.bux.sk/uputavky/detektivky-starej-skoly/

Hurá do prírody, za zábavou aj poznaním

To najkrajšie, čo doma máme, je naša príroda. Vyrazme spoločne objavovať jej jedinečnosť a kúzlo. Napríklad aj knižkami v nasledujúcom akciovom výbere. Náučná literatúra venovaná živej prírode, knihy pre všetky generácie zamerané na beh, či aktívnu turistiku, ale tiež čítanie o prežití vo voľnej prírode a hľadaní tajomstiev liečivej prírody.  So zľavou až do výšky 55%.

Viac na: https://www.bux.sk/uputavky/hura-do-prirody/

Aby cudzie jazyky neboli tak cudzie

Nech už pôjdete kamkoľvek, nebuďte celkom stratení. Pomôžte si niektorou z nasledujúcich kníh, alebo sa zdokonaľujte v jazykoch, s ktorými ste sa už zoznámili. So zľavou až do výšky 88%.  

Viac na: https://www.bux.sk/uputavky/cudzie-jazyky/

Všetko len za 1 €

Akcia, v ktorej vládne naozaj veľmi jednoduchá matematika. Všetko, čo v nej nájdete, máte za jedno euro. Čo viac k tomu dodať?

Vyberte si na: https://www.bux.sk/uputavky/vsetko-za-1/

Výpredaj posledných kusov

Príležitosť kúpiť si knihy za výnimočnú cenu prichádza vždy, keď zostáva posledných pár kúskov. Tie nám potom uvoľnia miesto pre ďalšie knihy. Keďže ide o posledné kusy, nenechajte si ujsť tie najlepšie za najlepšie ceny. Zľavy až do výšky 91%.

Viac na:  https://www.bux.sk/uputavky/vypredaj-poslednych-kusov/akcia.html

Rozpoltená, novinka Lucie Saskovej s podpisom

Nakoniec to najlepšie. Knižná novinka Rozpoltená, od slovenskej autorky Lucii Saskovej, známej pre úspešnú sériu Zlatokopka, prichádza už o pár týždňov. Zákazníci, ktorí knihu nakúpia v predpredaji, majú na výber aj možnosť zakúpenia knihy s podpisom. Cena sa nemení. Chce to len objednať si podpísanú knihu skôr, ako limitovanú ponuku ukončíme.  

Kde objednať podpísanú knihu? Skúste to priamo na:  https://www.bux.sk/knihy/417986-rozpoltena-kniha-s-podpisom.html

Náš veľký výpredaj s bohatým výberom kníh pokračuje aj počas septembra. Váš záujem oň neutícha. Práve naopak a zásoby sa míňajú. Preto viac nečakajte a nenechajte ujsť žiadne knihy podľa vašej chuti.

Viac na: https://www.bux.sk/uputavky/katalog-koniec-leta-2018/akcia.html

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.