bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPrídu EXOTI. Príďte sa zabaviť aj s deťmi!

Vezmite si svoje diáre, zaznačte si do kalendára – budúcu sobotu už máte o zábavu postarané. Tým lepšie, ak máte deti, ktoré milujú maľovanie tvár, tvorivé dielničky, kúzelníka a radi niečo vyhrávajú:) Ktoré dieťa nie, všakže? Tak si urobte čas a budúcu sobotu sa stretneme v bratislavskom River Parku.

ExotiBudúcu sobotu 24. mája od druhej popoludní bude v hračkárstve WOOW toys veľká akcia pre školákov.

Prídu EXOTI a budeme spoločne loviť šikanátora. Ak neviete presne, o čom je reč – nedávno vyšiel 1.diel zábavnej série pre deti Exoti – Lov na šikanátora.

Woow toysHrdinom je 12-ročný Nick, asi najmenší chalan na svete, ktorého jeho spolužiak stále strká do školskej skrinky. Nick napokon skončí v Bezpečnostnej hliadke s ďalšími dvomi spolužiakmi, obryňou Molly a nemehlom Karlom, a odštartujú nebezpečnú misiu: lov na spolužiaka-šikanátora.

Ak ste tak ešte neurobili, KÚPTE si EXOTOV – Lov na šikanátora
Kupit bux.sk

DetiA budúci víkend v sobotu sa určite budete baviť dvojnásobne. Máme pre vás pripravené perfektné popoludnie v River Parku na brehu Dunaja v priestoroch hračkárstva WOOW toys.

Okrem iného tam nájdete aj Mliečny bar, Detský kútik s divadielkom, Čarovný zámok pre malé princezné a Skvelá digitálna autodráha. Pozor, hračkárstvo je na dvoch podlažiach, takže zmestí sa nás tam veľa:)
Len nezablúďte pri vstupe, ktorý predstavuje začarovaný les.

Takže budúcu sobotu sa spolu s EXOTMI stretneme vo WOOW toys, tešíme sa na vás!

Exoti

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(15. mája 2014 v 13:20)
A zas svet končí za BA, inde ľudia nežijú.