bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Eknihy na Bux.skPozývame vás na Bibliotéku 2014 do Incheby!

Aj tento rok sa v rámci knižnej výstavy Bibliotéka v bratislavskej Inchebe môžete od 6. do 9. novembra stretnúť so svojimi obľúbenými autormi a v našom veľkom stánku IKAR si aj zakúpiť skvelé tituly za výnimočné výstavné ceny.

bi

Pre všetkých návštevníkov máme každý deň pripravený bohatý program, okrem známych slovenských autorov máme prichystané aj veľké prekvapenie v podobe švédskych autorov, ktorí si hovoria Erik Axl Sund a po titule Havranie dievča osobne predstavia novinku Plameň túžby. Svoje novinky predstavia aj Kamil Peteraj, Rasťo Piško, Adriana Macháčová s Robertom Dydom, Jozef Karika, Andrea Coddington a Tamara Heribanová. Na svoje si prídu aj tí, ktorých baví variť so slovenskými celebritami. V rámci fóra Varíme s chuťou sa vám predstavia Braňo Deák a jeho pochúťky z knihy Chute a vône života a trojica Barbora Rakovská, Lenka Šóošová a Robo Papp zas navaria podľa ich knihy Z hrnca do rozprávky.

Po celý čas sú otvrené brány nášho stánku IKAR, kde si môžete nakúpiť obľúbené tituly, ale výpredajové knihy za naozaj akčné ceny! Tešíme sa na vás už od 6. do 9. novembra v priestoroch bratislavského výstaviska Incheba.

po

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Komentáre

(9. októbra 2017 v 13:59)
1"'`--