bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skPoďte na film o Paulovi Coelhovi!

Máme pre vás 10 vstupeniek (každá pre 2 osoby) na nový film Pútnik, film o úžasnej životnej púti spisovateľa Paula Coelha.

film Pútnik Paulo CoelhoPremiéra filmu bude 2.júla, ale vy ho môžete vidieť už o deň skôr na špeciálnej predpremiére v bratislavskom komplexe BORY Mall.

Paulo Coelho je jedným z najznámejších a najpredávanejších spisovateľov všetkých dôb. Predal vyše 165 miliónov kníh, preložili ich do 80 jazykov a vyšli vo viac ako 150 krajinách.
Čísla, pri ktorých sa zastavuje dych.

No jeho život a najmä dospievanie neboli také priamočiare a jednoduché, ako súhrn jeho spisovateľských úspechov. Ak milujete Coelha, viete dobre o jeho búrlivej minulosti: pokus o samovraždu, tri pobyty v ústave pre duševne chorých a tvrdé strety vo všetkých možných konfliktoch.

Pozrite si všetky knihy Paula Coelha.

Paulo CoelhoRebelskú mladosť prežil Paulo Coelho v Brazílii v 60. a 70. rokoch, teda v priestore času stojacom medzi dobrom a zlom. Nepochopený chlapec a rebelujúci mladík sa zmenil v muža, ktorý si ide za svojim snom: stáť sa slávnym a uznávaným spisovateľom.
Nový film Pútnik - najlepší príbeh Paula Coelha hovorí o úžasnej životnej ceste Paula Coelha, na jej konci sa stal rozprávačom príbehu, ktorý fascinuje milióny čitateľov.
Hlavným zdrojom inšpirácie pre jeho romány je totiž jeho vlastný život.
Autor knihy Pútnik z Compostely (Mágov denník), Alchymista, či o pár dní vychádzajúce Valkýry, je bezpochybne celosvetovou celebritou, ale len málokto vie, že príbeh jeho života je lepší ako fikcia.
Paulo flirtoval so smrťou, unikol z hranice, za ktorou je už len šialenstvo, experimentoval s drogami, prežil muky, trpel  a radoval sa z lásky, spoluvytváral históriu brazílskeho rokenrolu, ale predovšetkým sa nikdy nevzdal svojho najväčšieho sna: triumfovať ako spisovateľ.

10 vstupeniek pre vás!
kniha Valkýry coelhoObjednajte siuž teraz jeho novinku Valkýry a môžete získať vstupenku pre 2 osoby na tento jedinečný a inšpirujúci film.
Pre 10 z vás ich máme pripravené, stačí objednať a my vás budeme kontaktovať, aby sme si dohodli ďalší postup.
Predpremiéra filmu bude 1.júla v kine Cinemax Bory Mall v Bratislave.

A nezabudnite, ku každej objednávke nad 10€ si môžete vybrať knihu ZADARMO!
Takže napríklad k novinke Valkýry si priložíte niečo z našej akcie za pár aur, prekročíte hranicu 10€  a automaticky sa vám v košíku ponúknu na výber 3 knihy ZADARMO.

kniha zadarmo bux.sk
Takže získate hneď viackrát – skvelú novinku s 20% zľavou + knihu zadarmo + vstupenku pre 2 osoby na film Pútnik (pre 10 vybraných kupujúcich).

Pozrite si oficiálny trailer na novinku Pútnik:

Objednajte si hneď teraz coelhovku Valkýry.
Kupit bux.sk

Milan Buno, 22.6.2015

film pútnik paulo coelho bux.sk

Ako vyberieme 10 majiteľov vstupeniek?
Oslovíme prvých 10 zákazníkov, ktorí si kúpili Valkýry. Nie každý však môže ísť do Bratislavy, niekto už bude na dovolenke, niekomu to nevyjde...a tak oslovíme v poradí ďalších kupujúcich. Len čo nazbierame 10 z vás, ktorí si kúpili Valkýry a majú záujem ísť do kina na predpremiéru filmu Pútnik, dozviete sa to na tejto stránke, aj na našom Facebook profile.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.