bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skNa BUX.sk odštartoval veľký knižný výpredaj. Čaká na vás niekoľko výhod

Na BUX.sk pomaly štartuje veľký knižný výpredaj. Ten bude prebiehať od augusta až do konca septembra 2018.

Ako býva pri veľkých výpredajoch zvykom, aj v tomto prípade platí dostupnosť niektorých kníh len do vypredania zásob. Zákazníci sa pritom môžu zoznámiť s naozaj veľmi bohatým výberom kníh, ktorý je oproti iným výpredajom o niečo bohatší. Pre zákazníkov, ktorí chcú už teraz spraviť malé predzásobenie na Vianoce môže byť príležitosťou na veľký nákup. Mali by ste preto vedieť, že sú pre vás pripravené viaceré výhody.

Výpredaj a viacero výhod naraz

Zákazník, ktorý nakúpi za viac ako 25 EUR získava automaticky darček k nákupu, knihu Keď láska zabíja, 2. vydanie od Adriany Macháčovej. Pokiaľ Váš nákup presiahne sumu 70 EUR, automaticky získavate aj darček, knihu venovanú divadlu GUnaGU (bežná maloobchodná cena 29,90 EUR) zadarmo. Akýkoľvek nákup nad 30 EUR má však ešte jednu neprehliadnuteľnú výhodu -  pri objednávke priamo na BUX.sk poštovné uhradíme za Vás.

Tou hlavnou nespornou výhodou však je bohatý výber kníh už od 1 €, s ktorými môžete potešiť svojich blízkych, ale hlavne seba. Veľký výpredaj je vám k dispozícií v listovateľnej online podobe na stránkach www.vypredajknih.sk

Kompletnú ponuku kníh nájdete na BUX.sk priamo tu:  https://www.bux.sk/uputavky/katalog-koniec-leta-2018/   

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.