bux.sk
knihy, ktorými žijete
Úvodná stránka
Buxcafe Knižné podcasty Eknihy na Bux.skAutor svetového bestsellera Ľavá ruka Boha hosťom tohtoročnej Bibliotéky

S britským spisovateľom Paulom Hoffmanom sa budú môcť jeho fanúšikovia stretnúť na záver druhého dňa knižného veľtrhu Bibliotéka - v piatok 15. novembra 2013 o 17.00 v literárnej kaviarni Panta Rhei.

Paul HoffmanPaul Hofffman čitateľov azda najviac oslovil trilógiou Ľavá ruka Boha.  Román sa stal najočakávanejšou  a  jednou z najmedializovanejších kníh roka 2010. Predurčoval ju na to skvelý príbeh, originálny námet a majstrovské rozprávačstvo autora.  Román vyšiel naraz v dvadsiatich krajinách sveta, vrátane Slovenska. O rok neskôr vyšla druhá časť trilógie Posledné štyri istoty. Záver trilógie Pod krídlami smrti spája nitky príbehu z dvoch predchádzajúcich románov. Osud hrdinov sa zavŕši. Anjel skazy rozprestrie krídla a celý svet zadržiava dych pred rozhodujúcou bitkou. Posledná časť trilógie prichádza do našich kníhkupectiev  tesne pred návštevou Paula Hoffmana v Bratislave 6. novembra t. r.

Na Bibliotéke 2013 sa predstavia aj ďalší skvelí autori vydavateľstva Ikar. V literárnej kaviarni Panta Rhei budú s Dadom Nagyom besedovať: Denisa Fulmeková o svojej najnovšej knihe Posledná polnoc v Pivonke, Jozef Banáš o románe Kód 1, ale aj  Jozef Karika o trileri Na smrť.  Na stretnutí s jednou z najúspešnejších slovenských spisovateliek Andreou Coddington sa zúčastní aj  hudobný hosť Peter Cmorík. Medzi besedujúcimi nebudú chýbať autori sfilmovanej knihy Kandidát Maroš HečkoMichal Havran.

Na fóre Čítame s chuťou bude variť podľa receptu z knihyNebíčko v papuľke 2 známy a rešpektovaný šéfkuchár   Jaroslav Žídek.  Zo svojej najnovšej knihy Poklady slovenskej kuchyne  - Kysuce, Orava, Turiec, Liptov, Horehronie bude variť Silvia Pilková.

Pridať komentár


V odpovedi prosím používajte iba číslice

Ešte nikto nekomentoval, budete prvý.